22 Gemeente-reiniging van den Isten kloot der Pagematen, tegen een jaarlijkschen pachtprijs van 183, 1 Juni. Wijziging der Politie-verordening. Wijziging der verordeningen, regelende het Middelbaar Onderwijs; de bezoldiging van de leeraren aan de Hoogere Burgerschool; het schoolgeld Middelbaar Onderwijs. (Hoogere Burgerschool en B.A. School invord.) Aangenomen het voorstel van Burg. en Weth. in zake plan van Exploitatie Hoorn werk. 6 Juli. Verkoop grond aan J. H. Slaghekke, de Wed. Denekamp en de f» Ketjen en Cava- dino, (terrein der voormalige Gasfabriek) en machtiging aan Burg. en Weth. om het overblijvende in perceelen of in massa te verkoopen. Beschikbaarstelling gouden medaille ter waarde van 80,voor de Internationale Hondententoonstelling van 2426 Juli 1908. Afwijzende beschikking op adres F. A. Bonté en 12 anderen, houdende verzoek om 50,uit de Gemeentekas, voor een kinderfeest. Afwijzende beschikking op een adres der Chr. Oranje Vereeniging, in verband met het Raadsbesluit van 1 Juni, waarbij aan het Bestuur van „Zutphen Vooruit" is toegestaan van 29 Augustus tot en met 23 l September gebruik te maken van het Coenenspark. 6 Juli. Eervol ontslag aan H. Kuipers, als rent meester van het O. en N. Gasthuis. Benoeming van A. J. M. Spruit tot rent meester van het O. en N. Gasthuis. Besluit tot uitkeering van 1866,84) als rentegarantie aan de Tramweg Maatschappij „de Graafschap." Onbewoonbaarverklaring van woningen in de z.g. Slijpersgang aan de Laarstraat. Wijziging Reglement van Orde voor de vergaderingen van den Gemeenteraad. Toelating van den Heer H. J. van Braam beek als lid van den Raad. Beschikbaarstelling aan de Chr. Oranje Ver eeniging van de Boterhalop31 Aug. 1908. Wijziging Verordening op het Middelbaar Onderwijs. Besloten den accountant Nijst uit te noodi- gen een rapport uit te brengen omtrent beheer en controle der Gemeente-inrichtin gen en -bedrijven en over de wijze van regeling der financieële verhouding van Gemeenteinrichtingen en -bedrijven. Vaststelling nieuwe voorwaarden voor de levering van water door de Waterleiding. Verhuring aan het Rijk van een lokaal der voormalige kazerne „Latijnsche School" voor 15,— per maand ten behoeve van het kadaster.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1908 | | pagina 13