20 ontslag, te verleenen een pensioen van 1000,per jaar. 4 Mei. Verhuring aan den Staat der Nederlanden voor 1 jaar van de kazerne „het Burger Weeshuis." Wijziging van het Reglement van Orde voor de vergaderingen van den Raad. Wijziging der Erfpachtsvoorwaarden, zoo als deze zijn vastgesteld bij Raadsbesluit van 6 April 1908. Niet aanneming motie-Onderwater in zake administratie Gemeente-bedrijven. Vaststelling van het primitief kohier In komsten Belasting dienst 1908, tot een bedrag van 99595,65. Besluit, om van het arrest van het Hof te Arnhem, in zake quaestie tusschen Staat en Gemeente over grondbezit, in cassatie te komen. Eervol ontslag aan M. Caland als lid van het Bestuur der Muziekschool. 1 Juni. Verkoop van grond langs den Larenschen weg aan H. Langenberg A.Wzn. Niet aanneming voorstel Burg. en Weth. tot onderhandsche verpachting van de jacht op gronden der Gemeente, aan Mr. H. E. Colenbrander en A. J. W. van Doorninck en besluit om bedoelde jacht in het openbaar te verpachten. Beschikbaarstelling aan „Zutphen Vooruit," van een gedeelte van het Coenenspark, 21 gedurende de te houden a.s. Oranjefeesten. 1 Juni. Beschikbaarstelling aan de Vereeniging „Openbare Leeszaal en Bibliotheek te Zut phen" van eenige lokalen der voormalige Kazerne „Latijnsche School," en verleening aan Burg. en Weth. van een crediet ad 500,—. Eervol ontslag aan J. van Dam, als Rent meester van het Bornhof. Benoeming van H. Kuipers tot Rentmeester van het Bornhof. Benoeming van J. D. C. Ras tot onder wijzer aan school F. Benoeming van Dr. E. J. W. Holleman tot lid van het Bestuur voor de Muziek school. Vaststelling van het Uitbreidingsplan. Besluit de straat loopende over het terrein der oude Gasfabriek van de Waterstraat af tot aan de IJsselkade te geven den naam „Kuiperstraat," en aan de straat, loopende over het terrein der oude gas fabriek, eerst in noordelijke en daarna ombuigende in westelijke richting tot aan de IJsselkade, te geven den naam „Katten- havenstraat." Verpachting aan J. W. Berends der visscherij in de Helbergerbeek van den Warnsveldschen weg af tot aan de uit monding in den IJssel. Beschikbaarstelling ten behoeve van de

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1908 | | pagina 12