18 tot het verhuren van het terrein bezuiden school H aan de f» G. J. Lijsen. 6 April. Ruil van grond (Emmeriksche wegWam buisstraat) met J. H. ten Elze en E. Lebbink. Ingetrokken het Raadsbesluit van 2 Maart 190S, No. 2, strekkende tot het verleenen van eervol ontslag aan mej. G. Leurink, als onderwijzeres aan school G. Afwijzend beschikt op het adres der afd. Zutphen van den Bond van Ned. Gem. Werklieden, houdende verzoek om op 1 Mei aan de gemeente-werklieden, vrij af te geven. Benoeming van J. Baron tot lid der Com missie voor het Museum. Besluit adhaesie te betuigen aan een door het Bestuur van den Ned. Bond van Ver gingen van den Handeldrijvenden en Industriëelen Middenstand aan den Min. van Binnenl. Zaken gezonden adres ter verkrijging eener wettelijke tijdsregeling. Vaststelling van de verordening op het bouwen en de bewoning (art. 1 der Woningwet.) Niet-aanneming voorstel Burg. en Weth. in verband met het adres H. J. W. J. Remmers, voor zooveel betreft zijne jaar wedde als leeraar aan de H. B. S. Wijziging der Politie-Verordening. Wijziging van het Reglement van Orde voor de vergaderingen van den Raad. 19 6 April. Aangehouden de behandeling van de motie Groeneveld e.a. tot wijziging der verorde ningen betreffende de PI. Dir. Bel. naar het Inkomen. Vaststelling der voorwaarden, waarop gron den, die eigendom zijn van de Gemeente in eeuwigdurende erfpacht zullen worden uitgegeven. 7 April. Aanneming voorstel Bonté, om Burg. en Weth. uit te noodigen: a onverwijld te doen ontwerpen en den Raad ter vaststelling aan te bieden een plan van exploitatie van het Hoornwerk als bouwterrein b. bij die ontwerping te doen uitgaan van de gedachte, dat „het Cabinet" te zijner tijd zal worden gedempt; c. te doen opmaken en met bovengenoemd plan aan den Raad over te leggen een daartoe strekkende begrooting van ont vangsten en uitgaven. 4 Mei. Eervol ontslag aan J. N. Mazee als onder wijzer aan school F. Verkoop van een strepel grond langs den Tadamasingel aan J. W. van Zuilekom. Benoeming van Jhr. Mr. D. W. van Andrin- ga de Kempenaer tot Ambtenaar van den Burgerlijken Stand. Machtiging aan Provisoren van het Born- hof, om den Rentmeester J. van Dam, na

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1908 | | pagina 11