22.y Bijlage D. 16 Nog steeds zijn niet alle lokalen van nieuwe schoolbanken en vulkachels voorzien. Leermiddelen. De aanwezige leermiddelen werden aan gevuld met Natuurkunde: Een drukvoortplantingsappa raat. Een apparaat met drie prisma's. Geisslersche buizen. Een brug van Wheatstone. Een toestel om de Wet van Joule aan te toonen. Een Röntgenbuis. Een bariumplatina Cyanuur- scherm. Een areometre. Een electrisch ei. Twee rheostaten. Een toestel voor het beginsel van Doppler. Een model zuigpomp. Een model zuig-en perspomp. Scheikunde: Een waterstraalluchtpomp. Kosmographie: Een hemelglobe. Aardrijkskunde: Een reliëfkaart van Zwitser land van Schotte. Een schoolkaart der geheele aarde van P. Kat Pzn. Een wandkaart van Duitsch- land van Kiepert. Zestien wandplaten. Bijlage D. 17 Geschiedenis: Dertig lantaarnplaatjes. Acht wandplaten. HandteekenenDrie modellen uit de verza meling Brons-Middel. Met de aanschaffing van nieuwe leermiddelen wordt, voor zoo verre de beschikbare geldmiddelen dit toe laten, geleidelijk voortgegaan. Bibliotheek. Voor de bibliotheek werden aangeschaft: H. P. Bremmer, Eene inleiding tot het zien van beeldende kunst. Cyriel Buysse, In de natuur. M. Corelli, Het machtige atoom. Guido Gezclle, Prozawerken. F. HaverschmidtFamilie en kennissen. Piet Paaltjens, Snikken en grimlachjes. M. W. Maclaine Pont, Een Alkmaarsche Burgemeestersdochter. A. Daudet, Jack. A. Galland, Histoire d' Aii-Baba. A. Galland, Histoire de Sindbad Ie marin. A. Galland, Histoire d' Aladdin. J. Aicard, Diamant noir. R. Bazin, L'isolée. P. Bourget, La terrc promise. P. Bourget, Une idylle tragique. V. BouyerKarz, Une Amoureuse. P. de Coulevain, Sur la branche. A. Daudet, Le nabab. A. Daudet, Numa Roumestan. A. Dumasfils, La dame aux Camélias. O. Feuillet, Julia de Trécoeur.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1908 | | pagina 114