16 3 Februari. Niet-aanneming van hel voorstel van Burg. en Weth., om aan E. F. J. van Bruggen in koop af te staan een stuk grond op het hoornwerk. Besluit waarbij Burg. en Weth. worden uitgenoodigdom met het uitbreidingsplan, zooals het bereids is goedgekeurd, of zoo gewenscht, gewijzigd, alsnog te handelen, als voor „ontwerpen" is voorgeschreven in art. 28, 4de lid, der Woningwet. Nadere wijziging van het Reglement voor het Oude en Nieuwe Gasthuis. Aangehouden de behandeling der motie Groeneveld e.a. in zake de verordeningen betreffende de Plaatselijke Dir. Belasting naar het inkomen. 2 Maart. Eervol ontslag aan Mej. G. Leurink als onderwijzeres aan school G. Eervol ontslag aan J. Daams als onder wijzer aan school D. Benoeming van W. P. Blokpoel te Ede tot onderwijzer aan school D. Verkoop van bouwterrein (terrein voor malige Gasfabriek) aan de Zutphensche Melkinrichting. Onttrekking aan den publieken dienst van grond langs de Wambuisstraat. Ruil van grond met B. J. Evers. Verleening eener restitutie van io,—aan H. Lintvelt, pachter van vischwater. Staking van stemmen over het voorstel 17 van Burg. en Weth. in zake traktement leeraar H. J. W. J. Remmers aan de H. B. S. 2 Maart. Besluit op het adres Remmers in zake zijne jaarwedde als leeraar aan het Gymnasium. Toelating van Mr. P. van Regteren Altena als lid van den Raad. Machtiging aan Burg. en Weth. tot het doen planten van boomen langs Hoorn werk en Berkelkade en verleening aan Burg. en Weth. daarvoor van een crediet ad 150, Aangenomen het voorstel Mulder tot het aanstellen van schoolartsen, voor den tijd van één jaar. Aangenomen het voorstel van den Voor zitter om te benoemen eene Commissie tot het indienen van voorstellen in ver band met de aanneming van het voorstel Mulder. Benoeming van de raadsleden Mulder, Molenaar en Engelen tot lid dier Commissie. Besluit tot gerechtelijk vervolgen van nalatige pachters. 6 April. Beëdiging van Mr. P. van Regteren Altena als lid van den Raad. Verhuring van grond bij den Emmerik- schen weg aan R. Cornegoor. Onttrekking aan den publieken dienst van grond langs den Tadamasingel. Niet-aanneming voorstel Burg. en Weth.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1908 | | pagina 10