14 geen bezwaar bestaat tegen het dichten van drie openingen in de doorlaatbrug in den S. Spoorweg ArnhemZutphen. 7 Januari. Besluit om aan P. Dietz, gewezen on derwijzer aan schooi B/C, gedurende 3 jaren nog uit te keeren eene som van 200,— als toelage. Niet aanneming voorstel J. Oroeneveld, om het tractement van den 2den klerk aan de Gasfabriek te brengen op/10,— per week. Goedgekeurd verkoop gebouwen op het terrein der oude Gasfabriek, voor/1004,50 en crediet verleend tot het verplaatsen van loodsen naar het terrein der Ge meentereiniging en naar dat der nieuwe Gasfabriek. Aangenomen voor kennisgeving, dat de Staat der Nederlanden door de Arr. Rechtbank alhier niet ontvankelijk is ver klaard in zijne vordering tot afgifte en ontruiming van gemeentegrond. 4 Februari. Verkoop van grond aan den Buitensin gel, aan B. J. en A. Th. Evers. Afwijzend beschikt op verzoek H. v. d. Klip om hem grond, ged. terrein voorin. Gasfabriek in koop af te staan. Verhuring grond aan de Noorderhaven, aan H. Boezewinkel en K. Philips. Uitgang verleend vóór de door de f' J. A. Garvelink te bouwen huizen aan den Deventerweg. 15 4 Februari. Antwoord aan Ged. Staten in zake wij ziging begrooting Schutterij 1907. Toekenning eener gratificatie aan de Wed. Albers, gewezen clavigera aan het Gym nasium. Afwijzend beschikt op verzoek om sub sidie aan de Commissie, belast met de regeling van een wedstrijd van politie honden, uitgeschreven door de Kynolo- genclub te Breda. 4 Maart. Toegestaan aan het R. Cath. Arm- en Kerkbestuur uitkoop thinsen; verkoop van grond en water langs den Louise- Singel, aan dat Bestuur. Verkoop van grond beoosten den Em- merikschen weg, aan Fl. Boesewinkel. Verhuring van een huis c.a., op het Oude Wand, aan Mevr. M. C. Stern- van der Crab. Verhuring aan het Dep. van Koloniën, van het Burger Weeshuis. Wijziging Gem. begrooting en begroo ting Schutterij, voor 1907. Besluit om aan Ged. Staten te berichten, dat er naar's Raads meening geen termen bestaan, om aan de bezoldigde personen bij de op te heffen Schutterij, vergoeding te verleenen. Verlenging, met 6 jaren, van het aan de Commissie voor de Bewaarscholen toe gestaan crediet van 1000,— voor de Bewaarschool in de Bornhovestraat.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1907 | | pagina 9