12 Plaatselijke verordeningen enz. gedurende het jaar vastgesteld. 1. Strafverordeningen. 29 Juli. I 21 Oct. Wijziging Politieverordening. 2 Dec. I 2 Belastingverorden in gen 11 Nov. Heffing van 44 opcenten op de hoofdsom der personeele belasting. Wijziging verordening heffing plaatselijke directe belasting naar het inkomen. (Ver hooging maximum.) 3. Verordeningen van verschillenden aard. 15 April. Verordening betreffende het verleenen van verlof bij ziekte, aan het onderwijzend personeel bij het Openbaar- Hooger- Middel- baar- en Lager Onderwijs. 29 Juli. Verordening, regelende het verleenen van pensioen aan de weduwen en weezen van Ambtenaren en werklieden. 13 29 Juli. Wijziging verordening, regelende de be zoldiging van de leeraren en bedienden aan het Gymnasium. 11 Nov. Wijziging verordening, regelende de be zoldiging van het onderwijzend personeel aan de O. L. scholen. (Met uitzondering der herhalingsscholen.) 4. Instructiën. Geene. Vernietiging of schorsing van plaatselijke verorde ningen had niet plaats. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld. 7 Januari. Benoeming van den heer M. Caland, tot lid der Commissie voor de Muziekschool. Benoeming van den heer W. C. Staring, tot lid der Commissie voor het Museum. Begeving stads doctorale praebende ten behoeve van A. Feberwee. Besluit om aan de H. B. S. een onder directeur te benoemen op eene jaarwedde van 200. Uitgang verleend vóór de huizen van A. G. M. Wunderink Jr., E. Zwiers Rz. en H. v. d. Klip, aan de westzijde van den Deventerweg. Uitgifte van grond in erfpacht aan F. J. Brinkman, aan den Vliegendijk. Besluit om aan de Mij tot Expl. van S. S. te berichten, dat er bij den Raad NAME N. DATUM VAN INGANG BICTREKKING. der bcnoe- van lut ming. ontslag. H. J. Jansen. A. J. Eijerkamp. J. F. J. Hendriks. J. Feith. J. W. Maatman. G. Koorcman. Handlanger res. stoker Gasf Lantaarunansteker Gasf. Id. Gem. workman. Id. Id. (tijd.) Febr. April. 1 Juli.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1907 | | pagina 8