74 vijver en voor een groot gedeelte ook de groote vijver verscheiden dagen bijna geheel droog door den lagen waterstand in de maanden September en October. Het onderhoud bij aanbesteding van het Coenens- park, het Slingerbosch, het Engelsche kerkhof en de Berkelwandeling voldeed goed. Met het plaatsen van paaltjes en bandijzer langs de grasperken van verschillende singels werd geregeld voortgegaan en het reeds bestaande goed onder houden. Algemeene Begraafplaats. Het onderhoud der paden en graven geschiedde naar behooren. De grachten werden voortdurend schoongehouden en geregeld gespuid. Enkele gereedschappen en voorwerpenbij het maken der graven benoodigd, werden vernieuwd en verbeterd. Het houten gebouw, waarin wachtkamer, bergplaats en woning, vorderde veel onderhoud; overigens ver keert het geheel in goeden toestand. De kosten voor onderhoud en het maken der graven hebben bedragen 992,60. Brandbluschmiddelen. De beproeving en schouwing der brandblusch middelen geschiedde geregeld. De brandbluschmiddelen werden naar behooren onderhouden en verkeeren in goeden toestand. De bergplaats aan den Graaf Otto-Singel vorderde belangrijke herstelling. 75 In verband met de aangebrachte waterleiding in de Kastanjelaan werd in de aldaar aanwezige bergplaats een kistje met de noodige gereedschappen geplaatst, bestaande in opzetstuk, straalpijp en sleutel ten ge- bruike op de daar geplaatste brandkraan. Overigens werd er geene verandering gebracht in den inventaris en inrichting, zooals deze is vermeld op pag. 87 van het vorig verslag. De verschillende kosten, met inbegrip die der brand weer, hebben bedragen 492,16J. Werklieden-Reglement. De uitgaven aan verloven, ziekengelden en terug gave van kosten van gereedschappen hebben be dragen 1287,17. HOOFDSTUK V Iar. Medische Politie. a. Toestanden welke invloed kunnen uitoefenen op de Volksgezondheid. Volgens den hierbij gevoegden staat zijn door den daarmede belasten beambte 14 maal ontsmettingen verricht in woningen of lokalen, waarin zulks door de Geneesheeren werd noodig geacht.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1907 | | pagina 39