62 0. de zijtak van de Kruisstraat, 10. de Oude Touwbaan, 11. de Achterhoven, 12. de Dijkstraat, 13. de Buitensingel, 14. de Lunettestraat, 15. de Vijfmorgenstraat, 16. de Coehoornsingel, 17. de Rozenhoflaan, 18. de Marschweg van de havenbrug tot de wonin gen der Spaarbank. C. Verharde wegenniet voorkomende op den legger der wegen en voetpaden. 1. de Stationsweg, 2. de weg over de voormalige Contre-Escarpe. 3. de Louise-singel over de Berkelbogen langs school H, tot de Nieuwstad, 4. de wegen langs en over den Mulderskamp. D. Puin- en Sintelwegen. 1. de weg over den Houtwal, 2. de Marschwegen, 3. de weg naar Helbergen, 4. de zwarte weg, van den Emmerikschen weg bij het Wambuis over het Hooge West naar den Vierakkerweg, 5. de weg van af de Vijfmorgenstraat tot aan den Zwarten weg, 6. het lijnpad langs den IJssel, 7. de afweg over de Waarden, van den Kanonsdijk tot aan de losplaats, 8. de weg naar Tonden, 63 9. van den spoorweg tot het vonder, zijnde het voetpad naar Tonden, 10. de weg over de Smeerkamp, 11. de melkweg over de Ossenwaarden, 12. de weg over Berg en Daal. 13. de wegen over het erve „den Brink," 14. de weg naar de Kijfsdijken, 15. de weg naar de oude mestplaats, 16. de weg langs de touwbaan in de Hoven, 17. de landweg langs den Vliegendijk. In verband met de bebouwing van enkele terreinen langs de Kastanjelaanwerd een voorstel ingediend tot watervrije ophooging, rioleering en verbetering van dien weg. Bij de vaststelling der Oemeentebcgrooting voor 1908, werd een post ingebracht voor de rioleering en verbetering, waardoor aan de herhaaldelijk geuite wenschen zooveel mogelijk kan worden voldaan. Ook de toestand van enkele wegen in de Hoven eischt verbetering, vooral wat den waterafvoer be treft,'waaromtrent bij de indiening der eerstvolgende Gemeentebegrooting waarschijnlijk nadere voorstellen zullen worden gedaan. De wegen verkeeren over het algemeen in goeden toestand; die op den Houtwal Iaat te wenschen over. Enkele wegen werden met de stoomwals onder profil gebracht. De onderhoudskosten hebben bedragen 3050,12. Naar aanleiding van de missiven van den Minister

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1907 | | pagina 33