54 gasgloeilicht aangebracht en in vier lokalen "werden nieuwe vulkachels met ventilatie-inrichting geplaatst. In twee lokalen werden de oude schoolbanken door schoolbanken van nieuw model vervangen; op de lijnteekenzaal en in het lokaal voor piant- en dier kunde werd de waterleiding aangebracht met de noo- dige afvoerleidingen. De docentenkamer werd nieuw behangen en de benedengangen nieuw geverfd. In het lokaal voor de scheikunde werd eene nieuwe bordenstelling geplaatst. De ventilatie van het lokaal der IVe klasse werd verbeterd. Van het Gymnasium werd een gedeelte der goten vernieuwd aan de westzijde. De plaatsgevels werden geverfd. In de verschillende lokalen werd gasgloeilicht aan gebracht en verschillende tafelbladen werden ver nieuwd. De clavigerswoning onderging, vóór het betrekken daarvan door den nieuw benoemden beambte, eene belangrijke opknapping door nieuw verf- en behang- werk. Het witten der verschillende lokalen werd aanbe steed; het schoonmaken geschiedt in eigen beheer. De onderhoudskosten hebben bedragen Aan de Bewaarscholen 100S,76 Scholen L. O1112,41 H. B. School en Burgeravondschool 1124,084 Gymnasium391,62^ Gymnastiekschool 151,22 55 Pompen. Deze zijn de navolgende: 1 in de Waterstraat, 1 Kuiperstraat, 1 Raadhuissteeg, 1 aan de Zaadmarkt, 1 Houtmarkt, 2 Groenmarkt, 1 in Vaaltstraat, 1 Naadzak, 1 Broederenkerksteeg, 1 Heukerstraat, 1 Bakkerstraat, 1 Kreynckstraat, 1 Nieuwstad (Mosmarkt), 1 Zevennotenboomstraat, 1 Tengnagelshoek, 1 aan Oudewant, 1 in Halvemaanstraat hoek Melatensteeg, 3 Laarstraat, 1 Donkere steeg, 1 Hoven. (23 stuks te zamen.) Verder zijn er 5 standpijpen van de waterleiding, te weten: 1 in de Donkere steeg, 1 Barlheze, 1 Laarstraat, 1 Polsbroek, 1 op het Vischpoortplein.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1907 | | pagina 29