28 Zutphen van den Bond van Nederland- sclie Gemeentewerklieden, om de uur- Ioonen te brengen op 0,20, in te voe ren eene periodieke verhooging, en ver hooging van het loon bij ziekte. 11 Nov. Aanneming voorstel Engelen in zake totstandkoming vast werkplan voor ver betering der landerijen. Wijziging verordening, regelende de be zoldiging van het onderwijzend perso neel aan de O. L. Scholen. Goedkeuring begrooting voor 1908 voor de Bewaarscholen en Muziekschool. Toekenning subsidie van 50,— aan de Afd. Zutphen van den Nederl. Behangers-, Stoffeerders- en Beddemnakersbond. Toekenning subsidie van 50,— aan de afd. Zutphen van den Algem. Nederl. Typografenbond. Niet-aanneming voorstel Burg. en Weth. betreffende aanschaffing van eigen be spanningen ten dienste der Gemeente- reiniging. Aanneming voorstel de Blécourt, om de subsidie voor het Museum terug te bren gen tot 200,—. Besluit om voor 1908 44 opcenten te heffen op de hoofdsom der personeele belasting. Bepaling van den prijs van het gas, per 29 gewonen meter op 6i cent en dien vArl het gas per muntmeter op 7 cent. 11 Nov. Vaststelling van het maximum der te heffen plaatselijke directe belasting op 120000, -. Vaststelling der gemeentebegrooting voor 1908, in ontvangst en uitgaaf op 674120,84. 2 December. Benoeming van den heer W. C. Staring, tot Provisor van het O. N. Gasthuis. Benoeming van den heer L. G. Maal- drink, tot Provisor van het Bornhot. Benoeming van den heer W. J. Schille- mans, tot Provisor van het Burger Weeshuis. Benoeming van den heer B. E. Onder water, tot lid der Comm. van Toezicht op het L. O. Benoeming leden vaste Raadscommissiën. Benoeming van de heeren P. Glerum en C. Bijl, tot leden der Commissie van Toezicht op het Midd. Onderwijs. Afwijzend beschikt op het adres van Mej. Schillemans e.a., om de boomen langs c'e Berkelkade om den anderen op te ruimen en besluit, om door inkor ten en snoeien aan het verlangen van adressanten tegemoet te komen. Machtiging aan Burg. en Weth. om een adres te richten aan den Min. van Wa-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1907 | | pagina 16