Bijlage K. 8 tl rand in lichtblauwe zijde. Op den slok bevindt zich oen liggende leeuw. (I)il vaandel werd vervaardigd door A. A. Knuiver (e den Haag.) b. Vaandel van oranjekleurig katoen, afgezet met wit veter band, op liet doek bevindt zieli een W waarboven een kroon, beide van wil laken. Ten geschenke van den Heer II. G. .1. Vdlker van Soelen te Eelile Twee photos in lijsten, achter glas, voorstellende: 1. Den achtergevel van hel huis „de Voorst" hij Zulphcn. 2. Het wapen van de familie van Koppel, zooals dal in bovengenoeniden achtergevel voorkomt. In bruikleen van hoeren kerkvoogden der Nederd. IIer- vormde Gemeente Ie Voorst: 1. Een blauw zerksteenlje, waarin gegrift de woorden: Anno 1720. Jan Ruijteu Waart. 2. Vier ijzeren bengels van een doodkist. (Alles afkomstig uil de Hervormde Kerk te Voorst.) Bijlage L. VERSLAG van Burgemeester en Wet houders aan den Raad der Gemeente Zutphen, over den toestand en het be heer der GASFABRIEK en WATERLEIDING, over het dienstjaar 1907. Onder verwijzing naar de hierna volgende verslagen van de Commissie voor de gemeentelijke Gasfabriek en voor de gemeentelijke Waterleiding, aan welke verslagen Burgemeester en Wethouders zich referee- ren wordt nog medegedeelddat ten opzichte dier Inrichtingen het volgende in 1907 in den Gemeente raad is behandeld 7 Januari. Niet aanneming van het voorstel J. Groe- neveld, om het tractement van den 2den klerk aan de Gasfabriek te brengen op 10,— per week. 25 Maart. Vraag van Jhr. Mr. D. O. Engelen in zake fabricage van amoniak door de Gasfabriek. 3 Sept. Benoeming van de heeren D. Molenaar en C. G. Lagerweijtot leden der Com missie voor de Gasfabriek en Water» leiding.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1907 | | pagina 150