24 dat College in de gelegenheid te stellen den verderen opbouw van het gebouw voor Rijksbelastingkantoren te gunnen volgens het eerst opgemaakt bestek. 20 Sept. Besluit om van gemeentewege een schut ting te doen plaatsen langs de nieuwe scheiding van het gemeente terrein van het terrein der villa Kattenhaven. Verkoop aan de f:i Goosens en Rutgers van een perceel grond, ged. blok III van het terrein der voormalige gasfabriek, voor 7,— per M-. Verkoop aan D. Bessem van een perceel grond, ged. blok IV, van het terrein der voormalige gasfabriek, voor ƒ6,— per M2. Besluit tot het in het openbaar doen verkoopen van 4 huizen staande op blok I van het terrein der voormalige gasfabriek. Verhuur van ee:i gedeelte der Hooge Losplaats aan den IJssel, aan M. C. Sigal te Utrecht, voor de jaren 1908, 1909 en 1910, tegen eene jaarlijksche huur van 125,874. Verhuur van een strepel grond aan de Overwelving, aan Anna Romeijn, wed. van A. Bovendorp, tot 1 Nov. 1919, voor 0.50 per jaar. Verhuur van 2 perceelen grond, ged. der Linie van hooff, aan de f' wed. J. W. Wigman, tot uit. Dec. 1913, resp. voor 78,— en 165,— 'sjaars. 25 20 Sept. Verhuur van grond, ged. der Linie van Hooff, aan A. Eggink, tot 15 Dec. 1913, voor 4,'s jaars. Eervol ontslag, op verzoek, aan den heer B. Cuperus, als lid en Voorzitter der Commissie van Toezicht op het Midd. Onderwijs. Vergunning aan het Bestuur van den Volksbond tot het gebruik maken van een der lokalen van de kazerne „La- tijnsche school." Vergunning aan eene Dames-Vereeniging om tijdelijk gebruik te maken van het militielokaal aan het Kerkhof. 7 Oct. Benoeming van den heer B. Meijering, tot onderwijzer aan school D. Benoeming van den heer A. Bijkerk, tot onderwijzer aan school E. Benoeming van Dr. A. J. Oort, tot lid van het College van Curatoren over het Gymnasium. Goedkeuring der benoeming van den heer G. Groenheim, tot Directeur der Muziekschool. Vaststelling van antwoord aan Ged. Staten naar aanleiding van hunne op merking over de wijziging der politie verordening. Machtiging aan Burg. en Wetli., om den Raad van Toezicht op de Spoorweg diensten te berichten, dat de Gemeente-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1907 | | pagina 14