22 de Vereeniging „Zutphen Vooruit," voor kosten der feestviering op 31 Aug. 1907. 29 Juli, Begiftiging van de wed. M. Potma— van Dieren, voor haar zoon A. P. Potma, met de inkomsten eener stadsdoctorale praebende. Toelating van de heeren Mr. A. S. de Blécourt, Mr. J. B. Sölner, B. Cuperus, D. Molenaar, B. E. Onderwater en W. Mulder, als Raadsleden. Vaststelling der verordening, regelende uitkeering van weduwen- en weezen- pensioenen. Wijziging der verordening, regelende de bezoldiging van de leeraren en bedien den aan het Gymnasium. Wijziging der politieverordening. Onbewoonbaarverklaring van huizen. Vaststelling le Suppl. kohier Ink. bel., tot een bedrag van 1478,33. Eervol ontslag, op verzoek, aan den heer J. E. Rietbergen, als onderwijzer aan school E. 3 Sept. Eervol ontslag, op verzoek, aan den heer F. H. Umbgrove, als Ambtenaar van den Burgerlijken Stand. Benoeming van den heer Mr. J. B. Sölner, tot Wethouder. Benoeming van de heeren D. Molenaar en C. O. Lagerweij, tot leden der Com- 23 missie voor de Gasfabriek en de Water leiding. 3 Sept. Benoeming van de heeren Mr. J. B. Sölner en Mr. A. S. de Blécourt, tot leden der Commissie voor de Strafver ordeningen. Benoeming van den heer W. Mulder, tot lid der Commissie voor de Gymnastiek- school. Benoeming van den heer J. Rutgers Jzn., tot lid der Commissie voor de landerijen en die voor de Inkomstenbelasting. Goedkeuring der benoeming van Mej. J. Visser, tot leerares aan de Muziekschool. Wijziging begrooting Schutterij 1907 en Gemeentebegrooting 1907. Voorloopige vaststelling Gemeentereke ning over 1906. Voorloopige vaststelling rekening Schutte rij over 1906. Verkoop terreinen der voorm. gasfabriek aan de IJsselkade, aan J. W. Magendans voor 3S00,— en aan de fl Brinkmann en Niemeijer voor 12260, 20 Sept. Benoeming van de heeren B. E. Onder water en B. Cuperus, tot leden der Commissie voor liet nazien der rekenin gen en begrootingen der Instellingen van Weldadigheid. Toekenning van een meerder crediet van 2300,—, aan Burg. en Wetli., ten einde

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1907 | | pagina 13