20 Inkomstenbelasting op een bedrag van 9S149,05ï. 1/5 Juli. Afwijzende beschikking op liet adres der afd. Zutphen van den Volksbond en en op het adres van de afd. Zutphen— Warnsveld van den Nederlandschen vrouwenbond tot verhooging van het zedelijk bewustzijn, om eene verordening vast te stellen als bedoeld in art. 7, A° der Drankwet. Benoeming van den heer 1. H. Nort, voor den cursus 1907/8, tot leeraar in de Natuurkunde aan het Gymnasium. Benoeming van mcj. A. Michielsen, voor den cursus 1907/8, tot leerares in de Hoogduitsche taal aan de H. B. School. Benoeming van den heer Mr. G. L. van Oosten Slingeland, voorden cursus 1907/8, tot leeraar in de staatswetenschappen aan de H. B. School. Benoeming van den heer H. F. C. Bos, voor den cursus 1907/8, tot leeraar in de Wiskunde aan de H. B. School. Benoeming van den heer W. van der Woude, tot onderwijzer aan school G. Benoeming van den heer Dr. D. A. Sloos, tot lid der Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. Benoeming van Mevrouw F. C. van de Watering, geb. Kroll, tot lid der Com missie tot wering van Schoolverzuim. Si 1/5 Juli. Benoeming van den heer A. D. J. Berk hout, tot lid der Commissie voor de Muziekschool. Besluit tot uitbreiding van het onder wijzend personeel aan school D metéén leerkracht. Verhuur van pakhuizen aan de IJssel- kade, aan Th. J. L. van Eijsden en aan de Deventer Stoombootmaatschappij. Crediet van 7450,verleend aan Burg. en Weill., tot bestrijding der kosten in zake rioleering langs den Deventerweg en verbetering der afwatering door de Buitengracht. 29 Juli. Benoeming, voor den cursus 1907/8, van de heeren H. F. C. Bos en H. J. W. J. Remmers, resp. tot leeraar in de Wiskunde en in de Natuurkunde, aan de Burger- Avondschool. Eervol ontslag, op verzoek, aan den heer Mr. E. J. Dorhout Mees, als lid van het College van Curatoren over het Gym nasium. Uitgifte van grond in erfpacht aan den Vliegendijk, aan A. Agelink Azn. Afkoopbaarstelling erfpacht, voor ƒ300, ten behoeve van I. IJsseldijk. Afwijzende beschikking op het verzoek van h. J. Pijnappel, om plaatsing van een reclamebord aan de Rozengracht. Toekenning van 100,— subsidie aan

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1907 | | pagina 12