18 cicrge, keurlokaal voor publieke vrouwen en bergplaats van liet rijtuig voor ver voer van zieken en brancards. 6 Mei. Goedkeuring rekeningen 1906, der Mu ziekschool, Kamer van Koophandel en Fabrieken, Stedelijk Ziekenfonds, Bewaar scholen en Museum. 3 Juni. Vergunning aan de Tramweg Mü „de Graafschap'" tot liet plaatsen van een wachtlokaaltje bij de Larebrug. Beschikbaar gesteld voor de Schietver- eeniging „Koningin Wilhelmina" eener zilveren medaille, ter waarde van ten hoogste 15,—. Verhuur van grond bezuiden den Warns- veldschen weg aan L. Scholten en j. Makkink. Besluit om aan de Tramweg Mü „de Graafschap" de rentegarantie ad 3400, over 1906 te betalen. Afstand van een wapen met schildhou ders, aan den eigenaar van het huis „de Voorst." Kostelooze afstand aan H. v. d. Klip c.s. en aan de fa J. A. Garvelink van strooken grond gelegen aan den Deventerweg. Benoeming, voor den cursus 1907/8, van I. H. Nort, tot leeraar in de wis- en natuurkunde en cosmographieaan de Fi. B. School. Benoeming van ntej. B. Broers tot tijd. 19 leerares in de Engelsche taal en Letter kunde, aan de H. B. School. 3 Juni. Benoeming van mej. J. G. Pot, tot onder wijzeres aan school I. Benoeming van den heer T. H. Olden- huis Gratama, tot Regent der Sint Anne Broederschap. Benoeming van den heer Mr. H. C. van Hanswijk Pennink, tot bestuurslid van het „de Vullersfonds." Toekenning eener toelage van 25, aan den lieer J. L. Vleming, voor het geven van extra lesuren en het tijdelijk waarnemen der betrekking van Directeur aan de Burger-Avondschool. Goedgekeurd, dat voor den cursus 1907/8 de klassen der Fl. B. School zoo noodig worden gesplitst tot een maximum van 10. Besluit om aan den Min. v. Waterstaat en aan den Raad van Toezicht op de Spoorwegdiensten te berichtendat de Gemeenteraad nimmer de bedoeling heeft gehaddat de onderdoorgang onder den Spoorweg bij de Nieuwstad door of voor rekening van de Gemeente zou worden uitgevoerd. Wijziging van het uitbreidingsplan der Gemeente. Onbewoonbaarverklaring van huizen. Vaststelling van het primitief 1 ohier dei'

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1907 | | pagina 11