16 25 Maart. Afwijzend beschikt op adres van den Algemeenen Ned. Politiebond, om sub sidie tot instandhouding van het door dien Bond ingesteld examen. Benoeming van den heer P. Kat tot Onder-Directeur aan de H.B. School. Verhuur aan Th. J. L. van Eijsden en de Dev. Stoomboot Mü, van pakhuizen aan de IJsselkade. Vraag van den heer J. Groeneveld in zake uitbetaling van tractementen aan de politieagenten. Vraag van Jhr. Mr. D. O. Engelen in zake fabricage van amoniak door de Gasfabriek. 15 April. Eervol ontslag verleend aan Mej. M. van BraambeekKopper en den heer W. Weenink, resp. onderwijzeres aan school 1 en onderwijzer aan school G. Beschikbaarstelling eener medaille ter waarde van 80,voor den te houden Kegelwedstrijd. Afwijzende beschikking op het adres der afd. Zutphen van den Bond van Nederl. Gemeente werklieden, om op 1 Mei vrij af te geven, met behoud van het volle loon. Toekenning aan P. Dietz eener levens lange toelage van 400,per jaar. Vaststelling verordening in zake het ver kenen van verlof aan het onderwijzend personeel, bij ziekte, 17 15 April. Verhuring perceel grond aan de Nieuw- stad, bij den Overweg, aan Mej. C. L. Makkink. Besluit om bij H.M. de Koningin voor ziening te vragen in zake het besluit van Ged. Staten tot niet goedkeuring der Gem. begrooting voor 1907. Opmerking van den heer Mulder in zake lokaal H.B. School. 6 Mei. Besluit om adres van rouwbeklag te zenden aan Jhr. H. A. Coenen, naar aanleiding van het overlijden van diens vader Jhr. H. A. D. Coenen. Afwijzende beschikking op het adres der afd. Zutphen Wamsveld, van de Geld. Overijss. Mij van Landbouw, om subsidie voor eene te Warnsveld te hou den tentoonstelling. Benoeming van den heer Dr. B. C. Coud- smit, tot lid der Commissie van Toezicht op het L. O. Ingebruikgeving aan den Staat der Neder landen van eenige lokalen der kazerne „de Latijnsche School" voor eene winter land- en tuinbouwschool, verhuring van eenige lokalen dier kazerne aan de Com. v. Toez. op het Zuivelconsulent- schap van Gelderland, ten dienste van den Prov. Zuivelconsulent, besluit tot verbouwing dier kazerne voor voormel de doeleinden, woning van den eon-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1907 | | pagina 10