zo 8 Bijlage Ba. 6 Overige verrichtingen tot verbetering der Volkshuisvesting. 25. Toepassing van art. 46 der Niet voorgekomen. Woningwet. 26. Naleving van de voorsclirif- Idem. ten der Woningwet omtrent loodsen, keeten, tenten en andere soortge lijke inrichtingen. 27. Verrichtingen van het ge- In verband met een klacht van meentebestuur tot verbetering der de Gezondheids-Commissie, over volkshuisvesting, niet aangeduid den toestand in het zoogenaamde sub 1—26. klooster, is de eigenaar door ons gelast verbeteringen aan te brengen, aan welken last is voldaan. Op grond van art. 55 der bouw verordening, is bewoonster van perceel Gasthuissteeg 14 aange schreven die woning te doen reini gen, aan welke aanschrijving ge volg is gegeven. De eigenaar van perceel Beek straat no. 27 werd aangeschreven verbetering aan te brengen aan den voor de gezondheid schade lijken toestand, waarin een open plaatsje achter dat perceel, verkeert. Aan die aanschrijving is gevolg gegeven. Een aanschrijving werd gericht tot de eigenaren van perceelen Bijlage Btf. 1 28. Verrichtingen van vereeni- gingen, vennootschappen, stichtin gen en particulieren tot verbetering der volkshuisvesting. Haijtinksplaats no. 90 96 en OS 106, om aan die perceelen verbetering aan te brengen, als zijnde de toe stand, waarin die woningen ver keerden, schadelijk voor de gezond heid. Aan die aanschrijving is ge volg gegeven. Beide aanschrijvingen geschied den naar aanleiding van eene mededeeling der Gezondheids commissie. Afgekondigd werd de verorde ning, bedoeld in art. 5.4 en 18.7 der woningwet. (Raadsbesluit van 10 Augustus 1903.) De Burgemeester BUIJSING. De Secretaris, VAN DE WERK.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1907 | | pagina 107