o V 20 5" Bijlage Btf. 2 werden de verschillende stukken, de ontwerp-verordening betreffend, aan de orde gesteld en verschil lende artikelen aangenomen; eeni- ge werden aangehouden, terwijl over één amendement op een der artikelen de stemmen staakten. De verdere behandeling der verorde ning geschiedde in de raadsverga dering van 2 Dec. 1907, toen te vens behandeld werd een nader voorstel der Commissie voor de Strafverordeningen, wijziging van eenige artikelen betreffende. In die vergadering werden de artike len der ontwerp-verordening vast gesteld en besloten de stemming over de ontwerp-verordening aan te houden, ten einde deze eerst te kunnen stellen in handen der Gezondheids-Commissie om advies. Dit advies is in 1907 niet ont vangen. Verbetering van Woningen; Overbevolking. 6. Toepassing van art. 12 der Kwam niet voor. Woningwet. 7. Idem van art. 16 der Wo- Idem. ningwet. Bijlage Brt. 8. Aanschrijvingen tot verbete ring van woningen, met opgave van het aantal aanschrijvingen en van het aantal gevallen, waarin de bewoning ingevolge de aanschrij ving werd gestaakt. 9. Aanschrijvingen ter zake van overbevolking. 10. Toepassing van art. 17, lste lid, der Woningwet. Ingevolge besluit van Burg. en Weth. van 21 Mei 1907, werden de eigenaren van 15 woningen aangeschreven. Deze woningen werden, aange zien de voorgeschreven verbete ringen niet of niet afdoende werden aangebracht en de bewoning niet werd gestaakt, aan den Raad ter onbewoonbaar verklaring voorge dragen. (Zie 12.) Kwam niet voor. Idem. Onbewoonbaarvcrklaring, ontruiming, sluiting en afbraak. 11Onbewoonbaarverklaring in gevolge art. 18, btc lid, der Wo ningwet, met opgave van het aan tal onbewoonbaar verklaarde wo ningen. 12. Onbewoonbaarverklaring in gevolge art. 13, 11'te lid, der Wo ningwet. 13. Toepassing van art. 18, IV,lc lid, a, b en c der Woningwet. Bij besluit van den Gemeente raad van 3 Juni 1907 werden 13 woningen onbewoonbaar verklaard. Bij besluit van den Gemeente raad van 29 Juli 1907 werden 15 woningen onbewoonbaar verklaard. (Zie 8). Kwam niet voor.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1907 | | pagina 105