Bijlage L. 6 Op 31 Dec. 1906 bestond het vaste personeel uit: Directeur. Opzichter. Boekhouder. 1 Adjunct-Boekhouder. 1 Klerk (die ook hulp verleent aan de Waterleiding.) 2 Kantoorloopers, tevens belast met het opnemen der meters, en het innen der gas- en water- kwitanties. 1 Geldophaler voor de muntmeters, tevens dienst doende als meteropnemer. 1 Portier-Magazijnmeester. 1 Fitter. 1 Fitters-handlanger. 1 Gloeilichtfitter. 1 Smid. 1 Smidshandlanger. 1 Timmerman. 1 Metselaar. 1 Verver. 1 Zuivermeester, tevens kraandrijver. 2 Machinicten voor de Electrische Inrichting. 3 Machinisten-stokers. 3 1ste Stokers. 3 2de 3 3de 1 Cokesgasmaker. 1 Reserve-stoker. 3 lantaarnaanstekers-poetsers voor de stad. Warnsveld. Bijlage L. 7 6 lantaarnaanstekers. 1 tevens controleur. Naar gelang de werkzaamheden zulks vorderden werden losse werklieden aangenomen. Toestand der Fabriek. I. Gebouwen. Alle gebouwen verkeeren in een' goeden staat. Waar thans de muren voldoende uitgedroogd waren, zijn in het administratiegebouw van de kantoorlokalen de muren geverfd en zullen in den loop van 1907 de andere lokalen een beurt krijgen. Alle gebouwen zijn thans in gebruik. Van de gelegenheid tot het nemen van stortbaden werd door de werklieden wederom nog weinig ge bruik gemaakt. II. Gashouders. De beide gashouders van 8000 M3. bleven goed werken. De verflaag hield zich uitstekend. Naphtalineverstoppingen kwamen niet voor. De gashouder van 3600 M3. kwam zoover gereed, dat hij in gebruik kon worden genomen. In de kuip komen nog enkele lekjes voor, waardoor waterverlies plaats heeft, wat nog door en voor rekening van den aannemer moet verholpen worden. III. Ovens met toebehooren. In het aantal ovens kwam geen verandering: er waren er 6 met 54 retorten.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1906 | | pagina 182