30 „accumulatorenfabrik actiën geselIscliaft" te Berlijn te sluiten een instandhoudings contract voor de accumulatorenbatterij der Gasfabriek. 2 Juli. Intrekking der verordening op de be woning en het bouwen, van 6 Febr. 1905. Vaststelling eener verordening, regelende de uitvoering van werken. (Zie 30 Juli 1906.) 16 Juli. Benoeming van den heer Dr. M. E. van de Werk tot Secretaris dezer Gemeente. 30 Juli. Verkoop aan W. Bruil van een perceel grond aan den Emmerikschen weg. Besluit tot het aangaan eener geldleening groot 100000,(onder intrekking be sluit 19 Juni 1906.) Herbenoeming van Dr. A. G. Kok als Curator over het Gymnasium. Intrekking verordening regelende de uit voering van werken. Eervol ontslag aan Mej. J. Jongtien, als onderwijzeres aan school G. 27 Augustus. Verlof aan den onderwijzer aan school D, J. Daams, wegens ongesteldheid, voor den tijd van 3 maanden. Wijziging van art. 5 van het Reglement van Orde voor de vergaderingen van den Raad. Benoeming van den heer R. H. Loef Schuphoven, tot waarnemend Secretaris dezer Gemeente. Eervol ontslag aan den heer J. van der Horst, als onderwijzer aan school G, 31 3 September. Benoeming van den heer W. J. Schille- mans, tot lid van de Commissie tot wering van schoolverzuim. Verkoop aan J. W. Boerman, van grond langs den Buitensingel. Onderhandsche verhuring aan de Naaml. Vennootsch. de Kon. Rott. Cementsteen- fabriek van een terrein voor opslagplaats benoorden de Noorderhaven. Besluit tot uitbreiding van het personeel aan school D, met één onderwijzer. Machtiging aan Burg. en Weth., om met den Min. van Fin. te contracteeren be treffende huur van een gemeentegebouw voor rijkskantoren en besluit tot het stichten van bedoeld administratiegebouw aan de Waterstraat -Nieuwe straat'. Vaststelling breedte straat tegenover de Kuiperstraat (Nieuwe straat) op 9 meter. Vaststelling overeenkomst in zake het maken van een onderdoorgang onder den Staatsspoorweg bij de Nieuwstad. Afwijzende beschikking op het adres der Ned. Vereeniging tegen de prostitutie, houdende verzoek om de bestaande ver ordening op de huizen van ontucht en publieke vrouwen in te trekken en die te doen vervangen door eene andere, waarbij het houden van huizen van on tucht wordt strafbaar gesteld.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1906 | | pagina 17