28 7 Mei. Continuatie verhuring kazerne „het Bur ger Weeshuis'' aan den Staat der Neder landen. Ingebruikgeving aan de Eerste Coöp. Boterverkoop-vereeniging van Zuivelfa brieken, van de Boterbal. Eervol ontslag aan den heer L. J. van Hasselt, als leeraar aan het Gymnasium. 28 Deelneming in een waarborgfonds voor de te houden Nationale Tentoonstelling van tuinbouw en plantkunde, van wege „Zutphen Vooruit," voor een bedrag van 500,en beschikbaarstelling, ten behoeve dier tentoonstelling, van een gouden medaille, ter waarde van 50, Eervol ontslag aan den heer J. E. de Voogt G.Nz., als 'Secretaris dezer Ge meente. Afwijzende beschikking op een adres van het Gemeentebestuur van Emmerik, om de rentegarantie aan de tramweg Mü „ZutphenEmmerik" alsnog uit te betalen. Benoeming van Dr. K. O. Meinsma tot lid der Commissie voor het Museum. Benoeming van den heer H. J. W. J. Remmers tot leeraar in de Scheikunde aan de H. B. School. Vaststelling pensioensgrondslagen leer aren Gymnasium en H. B. School. 19 Juni. Aangaan geldleening 100000,tot 29 dekking van diverse buitengewone uit gaven. (Zie 30 Juli 1906.) 19 Juni. Goedgekeurd, dat door Burg. en Weth. bij de Spaarbankvereeniging alhier ge sloten is de leening ad 9500,tot dekking kosten reorganisatie Gemeente reiniging. 2 Juli. Besluit: a. om de vacature, ontstaan door het aan den heer L. J. van Hasselt, als leeraar aan het Gymnasium verleend eervol ontslag, niet te doen vervullen door een nieuw te benoemen leeraar. b. Dr. K. O. Meinsma te belasten met de waarneming aan het Gymnasium van 9 lesuren in de Aardrijkskunde en 3 lesuren in de Geschiedenis, Dr. J. Hooykaas, Dr. C. Deknatel en Dr. J. van IJzeren te belasten met 7 lesuren in de Geschiedenis aan het Gymnasium. c. tot benoeming van Dr. J. van IJzeren en H. J. W. J. Remmers tot leeraren aan het Gymnasium. d. tot tijdelijke benoeming van I. H. Nort als leeraar in de Natuurkunde aan het Gymnasium. Toekenning gratificatie ad ƒ200,— aan den heer P. Kat Pzn., wegens het waarnemen van het Directeurschap der H. B. School. Machtiging aan Burg. en Weth, om met de

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1906 | | pagina 16