26 19 Februari. Besluit tot liet aangaan eener geldleening, groot 9500,tot dekking van buiten gewone uitgaven voor de reorganisatie der Gemeente-Reiniging. Beschikbaarstelling aan „Zutphen Voor uit" gedurende de laatste week van Aug. 1906, van een deel van het Slingerbosch. Eervol ontslag aan Dr. B. C. Goudsmit, als Directeur en leeraar der H. B. School en leeraar aan het Gymnasium. 5 Maart. Eervol ontslag aan Mej. A. M. A. Ger- sen, als onderwijzeres aan school A. Benoeming van den heer R. A. Koer- selman, tot onderwijzer aan school D. Benoeming van Mej. J. R. Roelofsen, tot onderwijzeres aan school G. Benoeming van Mej. J. Jongtien, tot onderwijzeres aan school G. Verhooging der destijds verleende toelage aan Mej. C. Fuchs, als oud-Hoofd eener Bewaarschool, tot ƒ511,50. Wijziging van het Reglement voor het Gymnasium. Tijdelijke benoeming van de heeren D. H. Stam en 1. H. Nort, tot leeraren in de Natuurkunde aan het Gymnasium. Continuatie der tijdelijke benoeming van den heer H. j. W. J. Remmers, als leer aar in de Scheikunde aan het Gymnasium. Verkoop perceel grond aan de Roze- gracht, aan F. Booij. 27 5 Maart. Ingebruikgeving aan de Naaml. Vennoot schap „de Botermijn" van de Boterbal, wekelijks op iederen Dinsdag en Vrijdag. Vaststelling voorwaarden, waarop door de Gemeente-Reiniging diensten zullen worden verstrekt. 2 April. Eervol ontslag aan Dr. A. J. C. Snijders, als leeraar aan het Gymnasium en aan de H. B. School. Benoeming van den heer H. J. W. J. Remmers, tot tijdelijk leeraar in de Schei kunde aan de H. B. School. Wijziging van art. 22 der Politieveror dening. Continuatie voor 1 jaar der verhuring van pakhuizen aan de IJsselkade, aan de Deventer Stoomboot Mij en aan Th. J. L. van Eijsden. 7 Mei. Afwijzende beschikking op een adres van de Tramweg Mij ZutphenEmmerik, waarbij gevraagd wordt of de Raad in beginsel er vóór is tot het uitbetalen der rentegarantie. Continuatie verhuring woning aan de IJsselkade, No. 24, aan P. van de Velde. Benoeming van Dr. J. W. Lem te Leiden, tot Directeur der Hoogere Burgerschool. Benoeming van Mej. Th. M. S. van Dam, tot onderwijzeres aan school A. Ruiling van grond aan den Graaf Otto Singel, met de Wed. Visser.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1906 | | pagina 15