24 8 Januari. Niet aanneming voorstel Engelen, Mole naar en Qroeneveld, om de keuze te laten voor die leeraren en hem, die de Rijkspensionneering kiest, geldelijk in staat te stellen om te blijven in denzelfden toestand als waarin hij vóór de schrapping van de pensioenslijst verkeerde. Staking van stemmen over het voorstel van den Voorzitter, om aan de leeraren te berichten, dat aan hun verzoek om tegemoetkoming in de Rijkspensioens- storting, niet kan worden voldaan. Besluit aan den heer W. Th. J. Steffe- laar, boekhouder der Gasfabriek, te be richten, dat wijziging zijner instructie eene zaak is welke alleen bij Burg. en Weth. behoort. 5 Februari. Eervol ontslag aan Dr. M. Kreunen, als leeraar aan het Gymnasium. Uitgifte in erfpacht aan O. Kip, van een terrein aan de Lijnbaanstraat (Hoven.) Eervol ontslag aan Mej. A. L. J. Frahm, als onderwijzeres aan school G. Eervol ontslag aan Mej. H. M. Baanders, als onderwijzeres aan school G. Benoeming van den heer W. F. Privé, tot lid van het Bestuur der Muziekschool. Aanneming van. het voorstel van den Voorzitter, om aan de leeraren van Gym nasium en H. B. School te berichten, dat aan hun verzoek om tegemoetkoming 25 van Gemeentewege in hunne bijdrage voor Rijkspensioen niet kan worden voldaan. Februari. Aanneming van de door den heer Engelen ingediende motie van orde, luidende: „De Raad, van oordeel, dat de Gemeente behoort bij te dragen in de pensioens bijdragen van de leeraren aan H. B. School en Gymnasium, gaat over tot de orde van den dag." Vaststelling uurloon van 3 gemeente werklieden, langer dan 20 jaren in dienst der Gemeente, op 15 cent. Besluit weder ontheffing te verzoeken van de verplichting tot oprichting eener Burger Dagschool. Crediet van 4000,verleend voor het aanbrengen van de gasleiding over de IJsselbrug naar de Hoven. Wijziging verordening op de Markten. Februari. Aanneming van het voorstel Cuperus c.s., om aan de leeraren bij Hooger- en Middelbaar Onderwijs, die vóór 1 Janu ari 1906 in vasten dienst der Gemeente waren, eene toelage te verleenen van 'Ai deel der kosten van toetreding tot het Rijkspensioenfonds. Afwijzende beschikking op het adres van den leeraar Mellet, om weer ge plaatst te worden op de lijst van ge meentelijke pensioensgerechtigden.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1906 | | pagina 14