277 Bijlage B«, 21. Voorschotten en bijdragen Niet voorgekomen, aan vereenigingen, vennootschap pen of stichtingen verleend over eenkomstig art. 30 der Woningwet. 22. Overdracht van gronden en Idem. gebouwen aan vereenigingen, ven nootschappen of stichtingen over eenkomstig art. 31 der Woningwet. 23. Aankoop van gronden en Idem. gebouwen overeenkomstig art. 31 der Woningwet. 24. Toepassing van art. 32, a, Idem. b en c, der Woningwet. Overige verrichtingen tot verbetering der Volkshuisvesting. 25. Toepassing van art. 46 der Woningwet. 26. Naleving van de voorschrif ten der Woningwet omtrent loodsen, keeten, tenten en andere soortge lijke inrichtingen. 27. Verrichtingen van het ge meentebestuur tot verbetering der volkshuisvesting, niet aangeduid sub 126. 28. Verrichtingen van vereeni gingen, vennootschappen, stichtin gen en particulieren tot verbetering der volkshuisvesting. Niet voorgekomen of toegepast. Idem. Het register der aangiften, be doeld bij art. 9, is ingericht naar het kaartenstelsel. Het Bestuur der David Evekink- stichting zorgt voortdurend, dat de door hem gestichte woningen voor den werkmansstand blijven voldoen Bijlage Bct. 1 aan de eischeu eener goede volks huisvesting. De Gezondheids-Commissie zoo wel als de politie, roept bij voor komende gelegenheden de dien sten in van den gemeente timmer man H. J. Smallegoor, die in 1905 te Amsterdam het diploma als desinfecteur verwierf. De Burgemeester BU1JSING. De Secretaris, VAN DE WERK.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1906 | | pagina 140