22 Plaatselijke verordeningen enz. gedurende het jaar vastgesteld. 1. Strafverordeningen. 2 April. Wijziging art. 22 der Politieverordening. 11 April. Door Qed. Staten vastgesteld verordening houdende voorschriften, als bedoeld in ar tikel 1 der Woningwet. 2 Juli. Verordening regelende de uitvoering van werken. (Ingetrokken in de vergadering van 30 Juli.) 3 Dec. Wijziging plan van uitbreiding, volgens art. 28 der Woningwet. 2. Belastingverordeningen. 29 Oct. Heffing van 44 opcenten op de hoofdsom der Rijks personeele belasting. 23 3. Verordeningen van verschillenden aard. 5 Febr. Wijziging verordening op de Markten. (Niet goedgekeurd door Ged. Staten.) 5 Maart. Wijziging van het Reglement voor het Gymnasium. Voorwaarden, waarop door de Gemeente reiniging diensten zullen worden verstrekt. 27 Aug. Wijziging art. 5 van het Reglement van orde voor de vergaderingen van den Raad. 1 Oct. Wijziging art. 3 verordening op het beheer van de gemeentelijke gasfabriek en water leiding. 5 Nov. Wijziging art. 25 van het Reglement van Orde voor de vergaderingen van den Raad. 4. Instructiën. Geene. Vernietiging of schorsing van plaatselijke verorde ningen had niet plaats. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld. 8 Januari. Niet aanneming (na herhaalde staking van stemmen) van het voorstel Onder water, betreffende aanvulling lijst pensi oensgerechtigden met leeraren bij Hooger- en Middelbaar Onderwijs, voor zoover deze vóór 1 April 1906 aan den Raad hebben verklaard, dat zij niet als Burger lijk Ambtenaar wenschen te worden aan gemerkt. N A M E N. BETREKKING. DATUM VAN INGANG der benoe ming. van bet ontslag. Mej. A. M. A. Gersen. Th. M. S van Dam. R. A Koerselman. J. van der Dorst. Mej. J. R. Roelofscn. J Jongticn. G. Leurink. A. van Eekeren. R. Brimsting. Mej. J. A. A. Kumpc. Onderwijzeres school A. Id. Onderwijzer school B/C. Id. id. G. Onderwijzeres id. G. Id. id. G. Id. id. G. Onderwijzer id. I. Id. id. I. Onderwijzeres herhalingsschool in school H. Qtijd.) 16 Mei. 15 Mei. 1 Juni. 1 Nov. 1 Maart. 1 Oct. 1 Mei. 1 Oct. 1 Nov.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1906 | | pagina 13