van werken, in welke verordening art. 23 bepaalde, dat van de alge- meene politie-verordeningvastge steld den 7 April 1884, van art. 163 de onderdeden 1 tot en met 10 en 12 en de arft. 200 tot en met 229 zouden worden ingetrokken. Deze artikelen, bevattende voorschriften omtrent liet bouwen, bleven echter van kracht, aangezien de verorde ning regelende de uitvoering van werken tengevolge van verschillen de door Ged. Staten gemaakte op merkingen, bij raadsbesluit van 30 Juli 1906 werd ingetrokken. Tevens werd in die vergadering aan den Raad aangeboden eene ontwerp-verordening, waarvan de verschillende artikelen werden vast gesteld; het nemen van een defi nitief besluit over de vaststelling der verordening in haar geheel werd echter aangehouden tot eene volgende vergadering, nadat over het ontwerp de Gezondheids-Com missie zou zijn gehoord. Inmiddels is het rapport dier Commissie bij Burgemeester en Wethouders in gekomen, Bijlage ba. 3 Thans is bij de Commissie voor de strafverordeningen in bewerking een nieuwe verordening, waarin zullen worden samengebracht de voorschriften omtrent het bouwen, vervat in bovengenoemde nog van kracht zijnde artikelen der politie verordening van 1884, in de bouw verordening van 1906 en in de ontwerp-verordening regelende de uitvoering van werken. Verbetering van Woningen; Overbevolking. 6. Toepassing van art. 12 der Woningwet. 7. Idem van art. 16 der Wo ningwet. 8. Aanschrijvingen tot verbete ring van woningenmet opgave van het aantal aanschrijvingen en van het aantal gevallen, waarin de bewoning ingevolge de aanschrij ving werd gestaakt. 9. Aanschrijvingen ter zake van overbevolking. 10. Toepassing van art. 17, Iste lid, der Woningwet. Niet toegepast. Idem. Geene. Geene. Niet toegepast.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1906 | | pagina 138