i4 Belangrijkste zaken in den Raad behandeld. 9 Januari. 6 Februari. Continuatie der huur voor één jaarvan het huis aan de Waterstraat No. 5 aan de fa Wöhrmann Zonen. Afwijzende beschikking op adres van W. en F. Reinders, om hen in bruikleen af te staan een terrein, gelegen beoosten de opstallen tot hunne waschinrichting behoorende. Vaststelling verordeningen heffing en in vordering vergunningsrecht. Besluit tot het vellen van 30 boomen op diverse plaatsen. Herbenoeming van den heer Mr. C. E. Stolk tot lid van het Bestuur de Muziek school. Definitieve aanstelling van Dr. D. A. Sloos, als leeraar aan de H. B. School. Machtiging verleend aan Burg. en Weth. tot verkrijgbaarstelling grond op het Hoornwerk. Intrekking en vaststelling nieuwe ver ordening bedoeld bij art. 29 der Leer plichtwet. Wijziging der verordening op het bouwen en de bewoning (woningwet.) Nieuwe vaststelling Politie verordening. Verhuring van terrein, ged. Coenenspark enz., aan de Geld. Overijs. M'J van Land bouw ten behoeve eener in 1905 alhier te houden Landbouwtentoonstelling. IS 6 Maart. Verhooging loon plantsoenarbeiders met 2 cent per uur. Verhuring aan G. Azink van een stukje grond tusschen BarlhezeRozengracht en Berkel voor het plaatsen van een kiosk. Besluit om aan den Raad van Toezicht op de Spoorwegdiensten te berichten, dat het door hen ingediend ontwerp tunnel plan niet kan worden goedgekeurd. Machtiging aan Burg. en Weth. om met genoemden Raad in overleg te treden over de tot standkoming van een tunnel volgens het plan van den GemArchitect, met inachtneming van de door Burg. en Weth. gemaakte opmerking betreffende de hoogteligging van den vloer in den tunnel. Aanvulling voorwaarden voor levering van gas over muntmeters. Vaststelling verordening aanwijzing stem lokalen in de stemdistricten voor de ver kiezing van leden der Tweede Kamer der Staten Generaal. Besluit dat de nieuw te benoemen op zichter der Gemeente reiniging zal genieten j 1500,plus V2 °/o van de bruto opbrengst. Verhooging van het oorspronkelijk voor de overbrugging der IJsselbrug geraamd bedrag van 5000,tot 7300, Machtiging aan Burg. en Weth. om aan

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1905 | | pagina 9