Plaatselijke verordeningen enz. gedurende het jaar vastgesteld. t. Strafverordeningen. 6 Febr. Politieverordening. Nieuwe verordening op de bewoning en het bouwen. 14 Aug. Plan van uitbreiding, volgens art. 28 der Woningwet. 20 Nov. Nieuwe vaststelling der verordening op het rijden met stoomtrammen op openbare we gen in de bebouwde kom der Gemeente. 2. Belastingverordeningen. 31 Maart. Verordeningen op de heffing en invordering van het vergunningsrecht, bedoeld bij art. 20 der Drankwet. 30 Oct. Verordening tot heffing van 28 opcenten op de hoofdsom der Rijks personeele be lasting. 3. Verordeningen van verschillenden aard. 6 Febr. Verordening, bedoeld bij art. 29 der Leer plichtwet. 6 Maart. Verordening, houdende aanwijzing der stem lokalen in de stemdistricten der gem. Zut- phenvoor de verkiezing van leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. 3 April. Verordening, houdende aanwijzing der stem lokalen in de stemdistricten der gemeente Zutphen, voor de verkiezing van leden der Provinciale Staten. 14 Aug. Wijziging van het Reglement voor de Mu ziekschool. Verordening, betreffende het verstrekken door een vergunninghouder van sterken drank in het klein op den openbaren weg. 2 Oct. Wijziging van den staat, behoorende bij de verordening, regelende het verleenen van pensioen aan Gemeenteambtenaren enz. Wijziging der vorordening tot regeling der bezoldigingen van het onderwijzend perso neel aan de O. L. Scholen. 20 Nov. Wijziging der verordeningregelende het verleenen van pensioen door de gemeente Zutphen aan gemeenteambtenaren enz. 4. Instruction. 21 Juli. Wijziging instructie Boekhouder der Gasfa briek en Waterleiding. (Door Burg. en Weth.) Vernietiging of schorsing van plaatselijke verordenin gen had niet plaats. 12 NAMEN. BETREKKING. DATUM VAN INGANG dor benoe ming van het ontslag. Mej. A. L. J. Frahm. A. J. t. d. Berg. K. Londermk. C. E. de Herder. J. A. A. Kumpe. Onderwijzeres School G. Id. Id. H. Id. Id. I. Id. Id. I. Id. herhalingsschool in School H. (tijd.' 18 Sept. 1 Febr. 1 Aug. 1 Oct. 1 Aug. 1$

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1905 | | pagina 8