7 o Coenenspark hadden de paden en grasbanden nog al geleden, welke schade echter hersteld werd voor reke ning van de Tentoonstellings-Commissie. Het aanbesteden van het Coenenspark voldeed goed, zoodat ook het onderhoud van het Slingerbosch, het Engelsche Kerkhof en de Berkelwandeling zal worden aanbesteed. ITet jonge plantsoen in de kweekerij hield zich best; het aantal broeiramen werd niet vermeerderdenkele bakken echter werden bijna geheel vernieuwd en allen geverfd of geteerd. Het plaatsen van paaltjes met bandijzer voor het afloopen der kanten, verdient ook aanbeveling langs het talud van den Martinetsingel en van den Boompjes- wal, waar telken jare over i ii i| meter breedte het gras wordt vertreden. Algemeene Begraafplaats. De algemeene begraafplaats aan den Warnsveldschen weg verkeert in goeden toestand; de graven en zerken werden geregeld schoongehouden, de paden onder houden met grint en grintzand, de grasperken gemaaid, het plantsoen en de jonge boomen gesnoeid en op enkele plaatsen eenige heesters en douglasdennen in geplant. De grachten werden gespuid en op peil gehouden met water uit de Berkel geregeld schoongemaakt en van onkruid gezuiverd. Het tonvlot behoefde dit jaar bijna geen herstelling. 71 De zitbanken werden alle geverfd en de nummer palen met zorg onderhouden. De kosten hebben bedragen 982,484. Brandbluschmiddelen. De inspectiën en beproevingen van de brandblusch middelen hadden geregeld plaats; voorkomende defecten en gebreken werden onmiddellijk hersteld, het geheel werd met zorg onderhouden en verkeert in goeden toestand. Het bestaat uit: brandspuitenwaaronder losse aanjagers, ge plaatst als volgt 2 in de Hoven, 2 op het Broederenkerkplein, ƒ■!- op den Paardenwal. 3 vaste aanjagers als: 1 in de Hoven, 1 in de Kastanjelaan, 1 op den Boompjeswal. 6 brandkraan- of slangen wagens geplaatst als volgt: No. 1 in de Raadhuissteeg 2 aan den Graaf Otto-Singel, 3 op den Paardenwal 4 op de Nieuwstad bij de Kazerne, 5 op het Broederenkerkplein 6 aan de Havenstraat bij de Broodfabriek. 2 brandkraan- of slangenwagens ten dienste der Politiewaarvan t op het Politiebureau in het Wijnhuis, I aan den Politiepost aan den Dcvcntcrweg.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1905 | | pagina 37