S<5 Wegen en Voetpaden. A. Wegen buiten de bebouwde kom der Gemeente, voorkomende op den legger A der wegen en voetpaden: 1. de Baankstraat, 2. de Weg naar Laren, (Kastanjelaan.) 3. de Lage weg naar Vierakker of Ruiterdijk, 4. de Warnsveldsche weg, 5. de Emmeriksche weg. B. Wegen voorkomende op den legger B. 1. de Berkelsingel, 2. de Martinetsingel, 3. de Graaf ütto Singel, 4. de Tadamasingel, 5. de Vliegendijk, 6. de Dwarsstraat in de Hoven, 7. de Schoolstraat, 8. de Kruisstraat, 9. de zijtak van de Kruisstraat, 10. de Oude Touwbaan, 11. de Achter-Hoven. 12. de Dijkstraat, 13. de Buitensingel, 14. de Lunettestraat, 15. de Vijfmorgenstraat, 16. de Coehoornsingel, 17. de Rozenhoflaan, 18. de Marschweg van de havenbrug tot de woningen der Spaarbank. C. Verharde wegen, niet voorkomende op den leg ger der wegen en voetpaden, 57 1de Stationsweg, 2. de weg over de voormalige Contre-Escarpe, 3. de Louise singel over de Berkelbogen langs school H tot de Nieuwstad. 4. de wegen langs en over den Mulderskamp. D. Puin- en Sintelwegen. 1. de weg over den Houtwal, 2. de weg naar Tonden, 3. de afweg over de Waarden, van den Kanonsdijk tot aan de losplaats, 4. de weg naar Helbergen, 5. de Marschwegen, 6. de weg over Berg en Daal, 7. de melkweg over de Ossen waarden, 8. de weg over de Smeerkamp, 9. van den spoorweg tot het vonder, zijnde het voetpad naar Tonden, 10. de wegen over het erve ,,den Brink," 11. de weg naar de Kijfsdijken, 12. de weg naar de oude mestplaats, 13. de weg langs de touwbaan in de Hoven, 14. het lijnpad langs den IJssel. 15. de zwarte weg, van den Emmerikschen weg bij het Wambuis over het Hooge West naar den Vierakkerweg, 16. de landweg langs den Vliegendijk, 17. de weg van af de Vijfmorgenstraat tot aan den Zwarten weg. Door de ingravingen voor water- en gasbuizen werd ook het geregelde onderhoud van verschillende wegen

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1905 | | pagina 30