34 2. de woning aan het Oudewant, verhuurd voor 350, 's jaars. 3. het gebouw voor woning en koffiehuis en de beide stallen bij de Veemarkt, verhuurd voor 1100, 's jaars. 4. de woning, stallen en schuur op het erve „den Brink," verpacht voor 255,'s jaars. 5. de bad- en zweminrichting bovenstrooms op de rivier den IJssel. 6. de badinrichting benedenstrooms. 7. de bad- en zweminrichting in de gracht langs den Graaf Otto-Singel. 8. de kelder onder de Latijnsche school, verhuurd voor 84,'s jaars. 9. twee pakhuizen aan de IJsselkade, samen verhuurd voor 100,'s jaars. 10. de voormalige werkschool in den Geweldigershoek. 11. het lokaal achter de Militiczaal aan het Kerkhof, uitkomende in de Raadhuissteeg. 12. het gebouw aan het Kerkhof, verhuurd aan het Rijk ten behoeve van den Raad van Beroep voor de Ongevallenwet, voor 400,'s jaars. 13. de Kazerne „Burger Weeshuis," verhuurd aan het Rijk, ten behoeve der Kol. Reserve, voor f 2000, 's jaars. Met uitzondering van het lokaal achter de Militiezaal aan het Kerkhof, waarvan de buitengevels eenige lier- 35 stelling behoeven, verkeeren de verschillende gebouwen en inrichtingen in goeden toestand. Het gebouw voor woning en koffiehuis en de beide stallen op de Veemarkt, werden van buiten geheel geverfd. De bodem van de badplaats aan den Graaf Otto- Singel werd 11a drooglegging uitgediept en schoonge maakt, terwijl de waterverversching door de verbeterde spuiing den geheelen zomer geregeld kon geschieden. In iedere afdeeling werd een urinoir geplaatst en op de brug een nieuw ijzeren afsluithek. Verder werden de gebouwen en de badinrichtingen naar behooren onderhouden. Het gebruik van de bad- en zweminrichting boven strooms wordt steeds drukker, zoodat, indien dit blijft aanhouden, het noodzakelijk zal worden haar te ver- grooten en zoodanig in te richten, dat zoowel mannen als vrouwen voortdurend daarvan gebruik kunnen ma ken, terwijl dan de badinrichting benedenstrooms kan vervallen. Het voornemen bestaat, bij wijze van proef, de bad inrichting benedenstrooms te verplaatsen, waartoe in overleg is getreden met de Directie van den Rijkswa terstaat. De onderhoudswerken werden in eigen beheer door gemeentewerklieden verricht. De kosten hebben bedragen 2639,66. Gemeentegronden en landerijen. De volgende perceelen bouwterrein werden verkocht: I. op het Hoornwerk twee perceelen aan Wennink,

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1905 | | pagina 19