December. Benoeming van den heer C. G. Lagerweij tot Provisor van het O. N. Gasthuis. Idem van den heer S. J. Meyjes tot Provisor van het Bornhof. Idem van den heer L. Albers, tot Provisor van het Burger Weeshuis. Idem leden vaste Raadscommisstën. Goedkeuring begrootingen voor 1906 van Instellingen van Weldadigheid. Machtiging aan Burg. en Weth. om mede te werken tot de juiste te naam stelling van een strook grond langs den zuide lijken oever der Polbeek en tot het aan gaan eener overeenkomst met den Staat der Nederlanden, betreffende ruiling en overdracht van gronden. Niet aanneming van het aanbod van het Bestuur der Spaarkas, tot het overnemen door de Gemeente van de straten bij de nieuw gebouwde huizen aan den Warns- veldschen weg. Afwijzende beschikking op een adres van het Bestuur van het Departement Zutphen der M'j tot Nut van 't Algemeen, houden de verzoek om kosteloos in gebruik af te staan een gedeelte van den Boompjes- wal, ten einde aldaar een speelterrein voor openluchtspelen te stichten doch besloten aan genoemd Bestuur voor dat doel kosteloos af te staan een terrein in het plateau van den Houtwal. 29 4 December. Verleening van een crediet van 2584, ten behoeve der verbetering van de bestrating op het Hoornwerk, en van 3607, voor uit te voeren werken aan den Jacob Dam Singel. Benoeming van den heer H. J. W. J. Remmers te Delft tot tijd. leeraar aan het Gymnasium. Aanvaarding van de Ass. M'j „de Neder landen" van 1845, als geschenk, 2 brand spuiten. Verlof verleend wegens ongesteldheid aan Dr. B. C. Goudsmit, Directeur der H. B. School, tot aan de a.s. Kerstvacantie. 29 Vergunning aan H. Dammers tot het plaatsen van een schuur op gepachten gem. grond (Linie van Hooff.) Benoeming van Mevr. J. R. Immink, geb. E. Ilcken, tot lid der Commissie tot wering van schoolverzuim. Besluit tot uitbreiding van het onderwijzend personeel aan school D, meteen onderwijzer. Aanneming van het voorstel Wessels tot het doen aanbrengen van welbalken langs de Ijsselkade tegenover de opzichters woning der oude Gasfabriek. Vaststelling van bericht aan Ged. Staten: ie. op adres van Jhr. Mr. D. O. Engelen c.s., houdende verzoek tot niet goedkeuring van de Gemeente- begrooting voor 1906. 28 O

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1905 | | pagina 16