Bijlage L, ?4 Transport 14503,41 Aan ruiten en mantels43 7S kousjes en glazen691,45 arbeidsloon herstellen en in orde brengen gloeilicht enz. 502,624 materialen voor onderhoud, als pijpen en fittings32,054 petroleumverlichting 364,434 l6i37,7H Gaslevering Warnsveld. Den i4en Augustus van dit jaar werden door den Raad dezer Gemeente de voorwaarden voor de levering van gas in Warnsveld vastgesteld en werden deze voor waarden den 5September daarop volgende aange nomen door den Raad der Gemeente Warnsveld. Deze voorwaarden luiden als volgt: Art. 1. De Gemeente Warnsveld verbindt zich geen stelsel van verlichting te exploiteeren of concessie hiervoor te verleenendan na uitkeering aan de gemeente Zutphen van het nog niet afgeschreven bedrag van de kosten van aanleg der leiding. Jaarlijks zal 50/0 hiervan worden afgeschreven. Art. 2. De Gemeente Zutphen verbindt zich tot het leggen en Bijlage L. 25 in goeden staat onderhouden van eene leiding in de gemeente Warnsveld, en wel in den straatweg tot „de Kap," met eene zijleiding van de pomp naar den molen of langs den Leestenschen Weg tot aan den molen. De kosten van aanleg dezer leiding komen geheel ten laste der gemeente Zutphen. Mocht later door de Gemeente Warnsveld uitbreiding van dit buizennet verlangd worden, dan treedt zij daar over met de gemeente Zutphen in onderhandeling. Art. 3. Behoudens het bepaalde in de laatste zinsnede van dit artikel, wordt de gasprijs geregeld in verband met dien, welke in de Gemeente Zutphen wordt betaald. Zoolang de in een jaar verbruikte hoeveelheid gas, als zoodanig aangewezen door al de meters, buiten en behalve de berekende hoeveelheid, gebruikt door de straatverlichting, 40000 M3. niet overschrijdt, is de prijs voor de M3. 2 cent hooger, van 40001 tot 60,000 M3. 14 cent, en daarboven 1 cent hooger dan te Zutphen. Eene verlaging of verhooging van den prijs treedt in werking het jaar, volgende op dat, waarin de vereischte hoeveelheid wordt overschreden of niet bereikt. Voor muntgas is de prijs 1 cent hooger dan voor gas over den gewonen meter. De prijs van het over de gewone meters gebruikte gas kan nooit lager zijn dan 64 cent per M3., zoolang de kosten der leiding niet geheel zijn afgeschreven,

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1905 | | pagina 164