- Bijlage L, 22 Op 31 December 1905 had de verlichting plaats door: a. 4 doorbranders open vlammen. 379 gloeilicht. 383 doorbranders. 3 avondbranders open vlammen. 9^ 93 v) gloeilicht. d. 4 petroleumlantaarns. e. 3 lantaarns op de paal voor het Ge- rechtsgebouw. 486 lichten. Na het gereedkomen der gasverlichting op den Deventerweg en in de Kastanjelaan moest een nieuwe wijk, de tiende (K), gevormd worden. Daartoe werden de daar geplaatste lantaarns met de lantaarns in de Rozenhoflaan en op den Deventerweg, van den Overweg af, (9 van wijk H en 5 van wijk B), tot een wijk met 26 lantaarns vereenigd. Wanneer naderhand de Jacob-Damsingel verlicht wordt, wordt deze er bij gevoegd. In wijk H, waar vroeger het aansteken begonnen werd in de Rozenhoflaan, wordt nu begonnen bij de toenmalige laatste lantaarn, n.l. bij de kraan aan de IJsselkade, waardoor het voordeel ontstaat, dat de aan steker niet meer den Overweg over heeft te gaan, wat vroeger nog wel eens moeilijkheden meebracht. De verschillende wijken zijn thans ingedeeld als volgt: Wijk A. Begint Wijnhuistoren, Groenmarkt, Water straat, met zijstraten, gedeelte 's Gravenhof, Houtwal en Hoornwerk naar IJsselkade tot Marschpoortstraat. Bijlage L. 123 Wijk B. Begint Wijnhuistoren, Korte Hofstraat, Turf- straat, Nieuwstad met de straten ten Noorden hiervanCoehoornsingel tot Berkelsingel bij de brug. Wijk C. Houtmarkt, Sprongstraat, Paardenwal, Louisa- singel, Oude Wand, Rijkenhagen, Diezer- straat met aangrenzende straten. Wijk D. Frankensteeg, Korte Beukerstraat, Beuker straat naar Overwelving, Rozengracht, Sta tionsweg en de straten tusschen deze en de Houtmarkt en Marschpoortstraat liggende. Wijk E. Lange Hofstraat, Zaadmarkt en de straten tusschen deze gelegen, Boompjeswal, Pols broek en aangrenzende straten. Wijk F. MartinetsingelTadamasingel, Spittaalstraat, gedeelte Graaf-Otto-Singel en Emmerikschen weg met aangrenzende straten. Wijk G. Laarstraat, Berkelsingel en tusschen liggende straten, gedeelte Graaf-Otto-Singel en Warns- veldsche weg. Wijk H. Lage gedeelte IJsselkade, Noorderhaven tot Overweg en Marschweg. Wijk J. IJsselkade, van de Marschpoortstraat, de brug over met de geheele Hoven. Wijk K. Van Overweg naar den Deventerweg en Kastanjelaar!, benevens de Rozenhoflaan. De kosten van de openbare verlichting hebben bedragen Aan gas 200402 M312024,12 arbeidsloon2479,29 Transporteere 14503,41 23

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1905 | | pagina 163