26 Wijziging en nieuwe vaststelling der ver ordening, regelende het verkenen van pensioen door de gemeente Zutphen aan Gemeente ambtenaren en daarmede bij Raadsbesluit gelijk gesteldenbedienden en werklieden. Niet aanneming van het voorstel van Burg. en Weth., om afwijzend te beschik ken op het adres van de leeraren van het Gymnasium en de H. B. School houdende verzoek om tegemoetkoming in de te betalen pensioensbijdragen ter ver krijging van Rijks pensioen. Niet aanneming van het voorstel Muijder- man, om het gedaan verzoek der leeraren toe te staan zooals deze het vragen. Niet aanneming van het voorstel Klaassen, om van gemeentewege bij te dragen 1/3 in de door de leeraren verschuldigde afloopende korting op hunne jaarwedde, berekend naar het bedrag op 1 Jan. 1906 Opheffing der bestaande Commissie van Wetgeving en intrekking der verordening regelende haren werkkring. Nieuwe vaststelling der verordening op het rijden met stoomtrammen op open bare wegen in de bebouwde kom der Gemeente. Besluit tot verkoop van boomen bij de Gasfabriek, op het Galilee en langs het melkwegje naar Helbergen. 27 Nov. Verkoop van bouwterrein langs den Buiten singel aan J. W. Boerman en H. L. Hamer. Niet gunning der perceelen III en IV aan den Jacob Dam Singel. Beschikbaarstelling van 20,ten be hoeve eener te houden tentoonstelling op administratief gebied, in 1906, van wege den Nederl. Bond van Gemeente-ambtenaren. Voor kennisgeving aangenomen de mede- deeling van den Voorz., dat door Burg. en Weth. de instructie voor den Boek houder der Gasfabriek is gewijzigd, wat betreft diens kantooruren. Vaststelling van het 2e suppl kohier der Ink. bel. voor 1905, tot een bedrag van 535,73- December. Vergunning aan de Tramweg MO „Zutphen- Emmerik" tot het plaatsen van een houten wachtlokaal aan den Emmerikschen weg. Afwijzende beschikking op een adres van Mej. H. K. Uiterwijk, hoofd eener naai en breischool, houdende verzoek om van gemeentewege recht op pensioen te ver krijgen. Benoeming der heeren Dr. A. J. Oort, C. G. Lagerweij, Dr. J. M. van 't Hoff en B. Cuperus tot leden van de Commissie van Toezicht op het M. O. Idem van den heer Dr. A. G Kok tot lid der Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1905 | | pagina 15