Bijlage L. 2 14 Augustus. Vaststelling voorwaarden leveren van gas aan de gemeente Warnsveld en hare inwoners. Voor kennisgeving aangenomen de mede- deeling van den Voorzitter, dat het be drijf der Gemeentelijke Gasfabriek is overgebracht van de oude- naar de nieuwe fabriek. 15 September. Verzekering tegen brandschade van de nieuwe gasfabriek en bijbehooren, bij de firma Hudig Co. te Rotterdamvoor 666500, Machtiging aan Burg. en Weth. om de oude gasfabriek, waarvan de loopende assurantie duurt tot 1 Januari 1906, alsdan opnieuw te verzekeren tegen brandschade tegen een evenredig lager bedrag bij de Maatschappij „de Nederlanden." 30 October. Besluit om in plaats van f 15000,te bestemmen voor een vernieuwingsfonds voor de Gasfabriek, dat bedrag te be stemmen voor extra aflossing van geld- leening. Vaststelling gasprijs op f 0,06 over ge wone meters en op 0,07 de M3. over muntgasmeters. 20 November. Voor kennisgeving aangenomen de mede. deeling van den Voorzitter, dat door Burg. en Weth. de instructie voor den Bijlage L. 3 Boekhouder der Gasfabriek is gewijzigd, wat betreft diens kantooruren. 20 November. Ter visie gelegd eene missive van den Boekhouder der Gasfabriek, waarin deze, onder klacht over de wijziging zijner in structie, verhooging zijner jaarwedde vraagt. 4 December. Benoeming der heeren C. D. Muijderman, D. N. Labrijn, B. Cuperus en D. Molenaar, tot leden der Commissie voor de Gasfa briek en de Waterleiding. 29 11 Voor kennisgeving aangenomen de mede- deeling van den Voorzitter, dat ten be hoeve der nieuwe Gasfabriek is uitgegeven 681342,21 en dat nog zal worden uit gegeven 84313,942. 29 »- Ter visie gelegd een voorstel op het adres van W. Lil. J. Steffelaar, Boekhouder der Gasfabriek, houdende verzoek öf wijziging zijner instructie öf verhooging van zijn tractement. Burgemeester en Wethouders van Zutphen BUIJSING. De Secretaris J. E. DE VOOGT G.Nz.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1905 | | pagina 153