-4 tot lid der PL Commissie van Toezicht op het L. O. 2 October. Herbenoeming van den heer Mr. H. C. van Hanswijk Pennink als lid der Com missie van aanslag voor de bedrijfsbe lasting en van den heer H. J. Reesink tot plaatsvervangend lid dier Commissie. Goedkeuring rekeningen Instellingen van Weldadigheid over 1904. Besluit om uit den staat, behoorende bij de verordening, regelende het verleenen van pensioen aan de Gemeente ambtenaren, te schrappen den Directeur en de leeraren aan de H. B. School, den Rector, Conrec tor en de leeraren aan het Gymnasium. Wijziging der verordening tot regeling der bezoldiging van het onderwijzend personeel aan de Openb. Lag. Scholen. Besluit om door den heer I. H. J. Nort voortaan aan school A les in de Natuur kunde te laten geven, in plaats van 1 uur 2 uur per week. Verlof verleend voor 6 maanden wegens ziekte, aan Dr. A. J. C. Snijders, leeraar aan de H. B. School en het Gymnasium. Eervol ontslag aan Jhr. W. H. J. van de Poll, als Bestuurslid der Muziekschool. 30 October. Goedkeuring begrooting d.d. Schutterij voor 1906. Goedkeuring begrooting Bewaarscholen yoor 1906. 25 30 October. Goedkeuring begrooting Gez. Commissie voor 1906. Wijziging tonnenstelsel Gemeentereiniging. Verhooging subsidie aan den Volksbond van de afd. Zutphen. Idem van de toelage voor het Museum. Extra aflossing in 1906 met 15000, der leening voor de Gasfabriek. Heffing voor 1906 van 28 opcenten op de hoofdsom der Rijks personeele belasting. Vaststelling gasprijs op f 0,06 over ge wone meters en op 0,07 de M3. over muntgasmeters. Vaststelling Gem. begrooting voor 1906 in ontvangst en uitgaaf op 628165,76^. 20 Nov. Benoeming van Mej. H. W. van Hasselt tot leerares aan de H. B. School. Benoeming van den heer R. Brunsting tot onderwijzer aan school I. Benoeming van den heer W. F. Privé tot lid van de Commissie voor de Muziek school. Begiftiging van W. F. M. Schutte met een der stadsdoctorale praebendenvan 11 Nov. 1905 11 Nov. 1907. Verhuring aan C. J. van de Watering, van een strookje grond bij zijn huis aan den Martinetsingel. Verhuring aan B. M. van der Stege Engelen, van een perceeltje grond aan den Berkelsingel,

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1905 | | pagina 14