vergunning tot het leggen eener lijn naar het Hoornwerk. 14 Augustus. Toekenning eener jaarlijksche toelage van 400,aan mej. C. Fuchs, als oud- Hoofdonderwijzeres aan de Bewaarschool (Paardenwal). Machtiging tot splitsing klassen H. B. School, tot een maximum van 10. Besluit tot aangaan eener overeenkomst met de MÜ tot Expl. van S. S. tot het betalen van f 350,— 'sjaars voor het overbrengen van electrische geleidingen over de overbrugging der IJsselbrug. Toekenning subsidie van 100,aan de Vereeniging „Zutphen Vooruit," voor de viering van den verjaardag van H. M. de Koningin op 31 Augustus 190?. 5 September. Herbenoeming van den heer Mr. J. B. Sölner als Wethouder. Herbenoeming van den heer B. A. Albers als lid der Commissiën voor de lande rijen en plantsoenen, inkomsten belasting en Gemeentereiniging. Herbenoeming van den heer E. van Heerde als lid der Commissie van Toe zicht op de Gymnastiekschool. Voorloopige vaststelling der Gemeente rekening en van de rekening der d.d. Schutterij, over 1904. Vaststelling adres aan H. M. de Koningin, houdende verzoek om de d.d. Schutterij 23 voor deze Gemeente gelijk te stellen met eene rustende. S September. Verleening bijdrage ad 15 43>aan Holl. IJzeren Spoorweg Mü in de kosten van het verruimen van den duiker der Voorstondensche beek onder den spoor weg „ZutphenApeldoorn." Uitbreiding van het onderwijzend perso neel aan school I met écn onderwijzer. Toewijzing aan S. Levison van een per ceel grond aan de Ilooge losplaats aan den IJssel. Eervol ontslag aan den heer H. J. G. Sou man als lid der Commissie van Toe zicht op het M. O. 15 Verzekering tegen brandschade van de nieuwe gasfabriek en bijbehooren, bij de firma Hudig Co. te Rotterdam, voor 666500, 2 October. Beschikbaarstelling van een schoollokaal in de Hoven en een in de stad (school H) voor het geven van een tuinbouwwinter- cursus en een cursus in de groententeelt. Uitgifte in erfpacht aan H. van de Mars, van grond aan de Akkerstraat in de Hoven. Eervol ontslag aan den heer L. D. Wol- ters als tijd. leeraar aan de B. A. School en benoeming van den heer C. L. l-ahro in diens plaats. Benoeming van den heer W. Schillemans 22

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1905 | | pagina 13