26 Juni. Niet aanneming van het voorstel Umbgrovè in zake uitgifte van gronden in erfpacht. Een crediet verleend voor de ontvangst van de G. O. M'j van Landbouw bij gelegenheid der te houden Landbouwtentoonstelling. Machtiging verleend aan Burg. en Weth., om de overbrugging der IJsselbrug te doen uitvoeren overeenkomstig de door den Directeur Generaal der S. S. om schreven wijze en een crediet daarvoor verleend van 6800,plus ioü/o voor toezicht enz. 17 Juli. Benoeming van Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer tot lid der PI. Commissie van Toezicht op het Lager On derwijs (heeft voor de benoeming bedankt.) Benoeming van Mej. A. L. J. Frahm tot onderwijzeres aan school G. Vaststelling ie supp. kohier Ink. bel. over 1905, tot een bedrag van 805,54^. Gunning inschrijvingen voor bouwterrein J aan den Jacob Dam Singel aan A. J. Pasman en A. J. H. Reesink. Vergunning aan B. Tesink tot het doen plaatsen van 2 grafzerken op de Alg. Begraafplaats. Crediet verleend aan Burg. en YVeth. voor de ontvangst van het Hooldbestuur der Ned. Ileide Maatschappij. 14 Augustus. Verhuring van een huis aan de IJsselkade aan den heer P. van de Velde. 14 Augustus. Eervol ontslag aan den heer C. Roovers, als leeraar aan de H. B. School. Benoeming van Mej. H. W. van Hasselt tot tijd. leerares aan de H. B. School. Toelating als raadsleden der heeren J. Rutgers, J. G. J. Wessels, Mr. J. C. Roosenburg, E. van Heerde en B. A. Albers. Definitieve benoeming van den heer J. Goemans tot leeraar aan het Gymnasium. Verlenging van het verlof aan den leeraar aan het Gymnasium, Dr. M. Kreunen, tot 1 Maart 1906. Vaststelling voorwaarden leveren van gas aan de gem. Warnsveld en hare inwoners. Goedkeuring wijziging Reglement Muziek school. Vaststelling plan uitbreiding, volgens art. 28 der Woningwet. Vaststelling verordening betreffende het verstrekken door een vergunninghouder van sterken drank in het klein op den openbaren weg en intrekking eener gelijke verordening, vastgesteld 5 Juni 1905. Besluit om aan Ged. Staten mede te deelen dat een verbod volgens art. 47 ie lid der Drankwet, betreffende vrou- - wenbediening, voor deze Gemeente niet noodig wordt geacht. Aanvulling der concessie voor de Tram weg M'j „ZutphenEmmerik" met de 20 21

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1905 | | pagina 12