i8 1 Mei. Verhuring aan T. J. L. van Eijsden, vail een pakhuis aan de IJsselkade. Verhuring aan de Deventer-Stoomboot- MÜ, van een pakhuis met kantoor aan de IJsselkade. Eervol ontslag aan den heer J. A. Vrugt- man, als lid der Plaatselijke Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. Vaststelling van het prim, kohier Ink. bel. 1905, tot een bedrag van 84112,4U (perc. 3.7.) Verkoop aan het Bestuur der Spaarbank, vereeniging van een strook grond bij de woningen aan den Marschweg. Eervol ontslag aan Mej. A. A. L. van den Berg, als onderwijzeres aan school G. Eervol ontslag aan Dr. B. C. Goudsmit als Directeur der Burger-Avondschool en der Gemeentelijke Teekenschool. Benoeming van den heer N. van der Hoef tot Directeur der Burger-Avondschool en der Gemeentelijke Teekenschool. Vaststelling van diens jaarwedden als Directeur dier Inrichtingen. Benoeming van Mej. C. E. de Herder als onderwijzeres aan school I. Benoeming van den heer J. Baron tot lid der Commissie van Beheer over het Museum- Besluit tot uitgifte van terrein ten oosten van de petroleumbergplaats op de Hooge Losplaats aan de Noorderhaven. 19 5 Juni. Vaststelling der verordening bedoeld bij art. 11 der Drankwet, (later ingetrokken.) Verhuring aan A. van Engelen en E. P. van Bruggen, van deelen van blok 23 van de Marsch. Verhuring aan D. A. van Bruggen van een stuk grond in den Witten hoed. Vaststelling bijzondere voorwaarden onder welke inschrijving gevraagd wordt op grond en water langs den Jacob Dam Singel. Besluit tot uitbetaling eener rente garantie van 3400,— aan de Tramweg Mü „de Graafschap." In handen gesteld van Burg. en Weth. ter afdoening, van een adres van Mej. C. L. Makkink, houdende verzoek om een voor haar huis geplaatsten telephoonpaal te doen verwijderen. 26 Juni. Vergunning aan J. P. W. van Elk tot het doen plaatsen van een hekwerk op het graf No. 442 (ie klas) der Algemeene Begraafplaats. Continuatie tijdelijke aanstellingen van leeraren aan de Burger-Avondschool, aan de Teekenschool en aan de H. B. School voor cursus 1905/06. Toekenning gratificatie aan leeraren der H. B. School, wegens buitengewone dien sten, bewezen gedurende het aan Dr. B. C. Goudsmit verleend verlof.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1905 | | pagina 11