i6 de Staatsspoorweg M'j te vragen een concept-contract, bevattende de voor waarden, waarop zij bereid is het werk, bestaande in het leggen der brug en het vernieuwen der draagsteenen, uit te voeren of te doen uitvoeren. 6 Maart. Besluit om aan de gemelde M'j te vragen of zij bereid is voor het medegebruik der overbrugging van de bovengemelde kosten ad 7300,jaarlijks een evenredig be drag te betalen als door haar aanvanke lijk is bepaald bij de kostenraming van 5000,— Verhooging met 2400,van het des tijds verleende crediet voor de vergrooting van school G. 31 Maart. Nieuwe vaststelling der verordeningen op de heffing en invordering van het vergunnings recht bedoeld bij art. 20 der Drankwet. 3 April. Besluit om H. M. de Koningin te ver zoeken Burg. en Weth. te machtigen om vergunning te verleenen tot verkoop van sterken drank in het klein aan de afd. Zutphen en omstreken der G. O. M'J van Landbouw, gedurende de dagen waarop alhier eene landbouwtentoonstelling zal worden gehouden. Goedkeuring der rekeningen over 1904 van de Muziekschool, de Kamer van Koophandel en Fabrieken, het Stedelijk Ziekenfonds en de Bewaarscholen. 17 3 April. Afwijzende beschikking op een adres vari bestuurders van verschillende drankbe- strijdersvereenigingenhoudende verzoek om bepalingen te verordenen tot beper king van drankgebruik. Vaststelling eener verordening, houdende aanwijzing der stemlokalen in de stern- districten voor de verkiezing van leden der Prov. Staten. Toepasselijk verklaring van de algemeene voorschriften voor de uitvoering en het onderhoud van werken onder het beheer van het Ministerie van Waterstaat H. en N., op de bestekken voor de uitvoering van Gemeentewerken. Eervol ontslag aan Dr. B. C. Goudsmit als lid der PI. Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. 1 Mei. Eervol ontslag aan Mej. K. Lenderink als onderwijzeres aan scliool I. Benoeming van den heer C. Bijl tot lid der PI. Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. Goedkeuring der rekening van de Gezond heids-Commissie over 1904, en voor kennisgeving aangenomen de rekening over 1904 van het Stedelijk Museum. Benaming van den Singel langs de voor malige bleek van Reinders (Jacob Dam Singel.)

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1905 | | pagina 10