*4 man, tot lid der Commissie voor de Muziekschool. u Januari. Continuatie verhuring Veemarkt-gebouw aan A. J. Klaassen. Besluit om aan den heer G. IJsseldijk te Twello te berichten dat, ofschoon er geen bezwaar bestaat tegen het inkorten van een paar takken van boomenstaan de vóór zijn pand a'd Coehoornsingel, geene aanleiding wordt gevonden tot het rooien dier boomen. Afwijzend beschikt op een verzoek van den heer Metelerkamp van Bronkhorst, om vergoeding van schade, geleden aan paard en rijtuig bij het passeeren van den Emmerikschen weg. Aanstelling van de heeren P. Broekhuijsen en G. de Vos tot makelaars. Besluit om H. Fransen, pachter van eene Gemeente-weide te ontheffen van eene pachtvoorwaarde. Machtiging aan Burg. en Weth., om bij de Nederl. Bank gelden op te nemen tegen beleening van aandeelen der Ned. Westf. Spoorweg Mü. tot een bedrag van 5C000, 1 Februari. Eervol ontslag aan den heer J. Zelling, als leeraar aan de Hoogere Burgerschool. Eervol ontslag aan den heer J. Hasselo, als Provisor van het O. en N. Gasthuis. Uitgifte in erfpacht aan K. Franken Kz., IS van een gedeelte van de Overmarsch. I Februari. Onderhandsche verpachting aan den tegen- woordigen pachter G. te Winkel van het erve „den Brink." Interpellatie van de heeren Wessels en Rutgers in zake beheer Gasfabriek. 7 Maart. Vergunning verleend aan den heer J. G. Glaser, om op de open plaats vóór het per ceel Brugstraat 6 een kantoortje te bouwen. Uitgifte in erfpacht aan de Coöp. Bakkerij „het Volksbelang" van een perceel grond op het Hoornwerk. Benoeming van den heer A. Pot, tot onderwijzer aan school H. Subsidie van 300,verleend aan de afd. Zutphen van het Ned. Ond. Genoot schap, ten behoeve eener in dit jaar binnen deze Gemeente te houden alge- meene vergadering van dat genootschap. Verhuring aan den heer H. van Beest, van het perceel No. 24 en 24a aan de IJsselkade. Alsvoren aan de fa Mispelblom Beijer en Zn., van den kelder onder den Wijn huistoren. Verzoek aan de Prov. Staten om een subsidie ten behoeve van de Avond- Teekenschool. Vaststelling der Politie-verordening. Verpachting eener weide op de Marsch aan Ph. Meijer.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1904 | | pagina 9