Plaatselijke verordening enz. gedurende het jaar vastgesteld. 1Strafverordeningen. 7 Maart. Politie verordening. 18 Juli. Nieuwe vaststelling Politieverordening. 12 Sept. Id. 12 Dec. Id. 28 Maart. Verordening op de bewoning en het bouwen. 6 Juni. op het rijden met stoomtram men in de bebouwde kom der Gemeente. 2Bclastingverorden in gen 28 Maart. Verordeningen op de heffing en invordering van kade-, lig-, haven- en kraangelden. 24 Oct. Verordening heffing 28 opcenten op de hoofd som der Rijks personeele belasting. 24 Oct. Wijziging verordening heffing plaatselijke directe belasting op het inkomen. (Ver hooging maximum.) 3. Verordeningen van verschillenden aard. 16 Mei. Verordening regelende de bezoldiging van de leeraren aan de Hoogere Burger School 27 Juni. Verordening regelende de bezoldiging van het onderwijzend personeel aan de O. L. scholen (met uitzondering der herhalings scholen). 24 Oct. Verordening regelende de verdeeling der werkzaamheden tusschen de verschillende Ambtenaren van den Burg. Stand. 13 24 Oct. Verordening bepalende de uren, waarop het bureau van den Burg. Stand dagelijks voor het publiek geopend zal zijn. 12 Dec. Verordening bedoeld bij art. 29 der Leer plichtwet. 4. Instructie». Geene. Vernietiging of schorsing van plaatselijke verordenin. gen had niet plaats. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld. 11 Januari. Besluit om, wanneer het 25 jaar zal ge leden zijn, dat H. M. de Koningin-Moeder in dit land Haar intocht deed, Haar aan te bieden een adres van hulde. Eervol ontslag aan den heer H. Mak kink Bzn., als rentmeester van het O. en N. Gasthuis, en goedkeuring, dat aan hem een pensioen van f 1000,'sjaars wordt verleend. Toekenning stads doctorale praebende aan E. Lindeboom. Benoeming van Mevr. F. A. C. van den Bergh van Eysinga, en de h.h. de Widt J. A. Schutte, J. F. Paternotte, G. W' Ormel, B. W. van Eldik, K. F. Wijgman en Mej. J. G. H. Harbach, tot leden dey Commissie tot wering van Schoolverzuim Benoeming van den heer J. P. Muijder- 12

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1904 | | pagina 8