90 Van Mei tot September werden eenmaal per week oefeningen in het schijfschieten gehouden op de baan aan „de Laatste Stuiver" onder Gorssel. 3. De Vereeniging Koningin WilAelmina," van den Ned. Bond van Oud Onderofficieren, afd. Zutphen en omstreken, opgericht in 1899. Zij telt 151 leden, waarvan gemiddeld 55 aan de schietoefeningen hebben deelgenomen. Van 1 April tot 1 Oct. werden oefe ningen gehouden aan het fort de Poll, en gedurende de wintermaanden op de bovenzalen van een koffiehuis in de stad. 4. De Schiet-{ Weerbaarheids) Vereeuiging Wij willen weerbaar wezen." Het aantal gewone leden bedroeg uit. Dec. 1904: 22 en 2 Donateurs. De oefeningen werden gehouden op de Garnizoens- banen nabij het fort „de Poll." De vereeniging nam deel aan 3 wedstrijden, n.l. te Vorden, Gorssel en Zutphen. De Vereeniging SlHubertwerd opgeheven. 91 HOOFDSTUK VIII. Kerkelijke zaken. Voor geen der 7 alhier gevestigde Kerkgenootschappen werden van gemeentewege uitgaven ten behoeve van den openbaren eeredienst gedaan. De volgende staat geeft een overzicht omtrent die Kerkgenootschappen. Naam van het Aantal Aantal Kerkgenootschap. Kerken. Leeraren. Nederduitsche Hervormde Gemeente 5 Evangelisch Luthersche Gemeente Doopsgezinde Gemeente Gereformeerde Gemeente Roomsch Katholieke Ge meente 3 Nederlandsch Israclietische Gemeente Gemeente van Gedoopte Christenen In 1904 werden machtigingen verleend tot aanvaar ding van de volgende legaten: Aan de Diaconie der Evang. Luth. Gemeente, een legaat groot 500,— besproken door wijlen Mej. Clausing. Aan de Diaconie der Israclietische Gemeente, een 2 I I I I I I I I 1 I I

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1904 | | pagina 47