3° ij December 1904, van het 7e onderdeel van het bouwland op de Marsch, bezuiden de Spaarbankwoningen. November. Benoeming eener Commissie tot onder zoek naar de al of niet bestaande wen- schelijkheid tot oprichting van eene Bank van Leening. Aanneming van het voorstel van den heer Rijsewijk, om aan Burg. en Weth. op te dragen een onderzoek in te stellen bij Besturen en Hoofden van scholen naar de behoefte, welke bij kinderen van hunne scholen bestaat, om voeding en kleeding te ontvangen. Machtiging aan Burg. en Weth. tot het weder beschikbaar stellen van perceelen op den Houtwal. Dec. Onderhandsche verhuring aan H. Boese winkel van een terrein aan de Noorder haven tot het plaatsen van stoomwalsen enz. Continuatie voor 2 jaar der begiftiging met een der stadsdoctorale praebenden, aan G. E. Windemüller te Utrecht. Benoeming van mej. A. J. van den Berg tot onderwijzeres aan school H. Benoeming van den heer J. P. Muijder- man tot lid der Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. Benoeming van den heer Mr. M. Rom Colthoff, tot Provisor van het O. en N. Gasthuis. 31 12 Dec. Benoeming van den heer G. Lijsen tot Provisor van het Burger Weeshuis. Benoeming van den heer F. Ypey tot Provisor van het Bornhof. Goedkeuring der begrooting voor 1905 van de St. Anne Broederschap, het Bur ger-Weeshuis, de St. Anthony Groote Broederschap, het Bornhof en het O. en N. Gasthuis. Besluit om aan Ged. Staten te berichten dat invoering van verplichte keuring van tot dekking bestemde stieren door den Raad alleszins wenschelijk wordt geacht. Vaststelling van het 2« suppletoir kohier der Inkomstenbelasting tot een bedrag van 616,62%. Vaststelling der verordening, bedoeld bij art. 29 der Leerplichtwet. Nieuwe vaststelling der Politie-verordening. Besluit tot het vergrooten van school F (Hoven) met éc'n lokaal. Machtiging aan Burg. en Weth., om het Bestuur der Volkszangschool toe te staan, om zanglessen te geven in de lokalen der Naai- en Breischool. Machtiging aan Burg. en Weth., om in dien de Commissie voor de Gymnastiek- school daartegen geen bezwaar heeft, die school enkele malen per week voor oefe ningen van de Vereeniging „Wij willen weerbaar wezen" af te staan.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1904 | | pagina 17