24 October. Aanneming van het voorstel van Jlir. Mr. D. O. Engelen tot verhooging van volgn. 159 der Gemeentebegrooting voor 1905 niet f 300,— voor aanschaffing van een rijtuig voor het vervoer van lijders aan besmettelijke ziekte. Afwijzende beschikking op het verzoek van Jlir. H. A. Coenen gemeente ontvanger alhierom uitkeering van 2250,—. Wijziging instructie Gemeente ontvanger (belooning personeel.) Aanneming van het voorstel van den heer Molenaar tot het verleenen van een subsidie groot f 10,per leerling uit deze Ge meente aan het Bestuur der Ambachts school te Arnhem. Besluit tot heffing over 1905 van 28 ge- meenteopcenten op de hoofdsom der Rijks- personeele belasting. Vaststelling van den gasprijs over gewone meters op zes cent per meter en over muntgasmeter op zeven cent. Aanneming van het voorstel van den heer Albers om hooger Rijkssubsidie aan te vragen voor de H. B. School. Afwijzend beschikt op het voorstel van den heer Rijsewijk om Burg. en Weth. uit te noodigen een ontwerp in te dienen tot progressieve heffing van den Iloofde- lijken Omslag. 29 24 October. Besluit 0111 het maximum van den te heffen 1 loofdelijken Omslag op 100 mille te brengen. Vaststelling der Gemeentebegrooting over 1905, in ontvangst en uitgaaf tot een be drag van 911349,39*. 7 November. Niet aanneming van het voorstel van den heer Rijsewijkom het subsidie groot f 200,— voor de Paardenmarkt, in te trekken. Benoeming van den heer H. Woudstra, tot onderwijzer aan school B/C. Herbenoeming van den heer Dr. A. J. van Rhijn tot Curator over het Gymnasium. Afwijzend beschikt op een verzoek van den heer L. Albers, 0111 eene rij iepen- bootnen, staande aan de Noorderhaven, te doen vellen. Verkoop van grond langs den Emmerik- schen weg aan den heer J. W. Boerman te Warnsveld. v, Besluit tot het opzeggen tegen 15 Dec. 1904 van de pacht van het 2onderdeel van de Lunetten van het Wambuis, be westen den Emmerikschen weg, verhuurd aan H. J. Lammers en aan dezen kwijt te schelden de pacht over 1904. Vergunning aan de Tramwegmaatschappij „de Graafschap" tot het aangaan eener obligatie-leening. Opzegging van pacht aan Heuvelink, tegen 28

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1904 | | pagina 16