Bijlage L. 32 Een nieuw stel roosters werd voor een ketel aan geschaft. Het brandstoffenverbruik was hooger, en bedroeg per 100 M3. opgepompt water 1,82 H.L. bries en 74,1 K°. kolen, het extra pompen op de filters is voor een groot deel hiervan de oorzaak. Filters en Bronnen. Het metselwerk der filters werd hersteld, doch eenig waterverlies komt geregeld voor, waarom zorgvuldige herstelling noodig zal zijn. De lage stand der bronnen maakte het langzaam afpompen noodzakelijk. Niettegenstaande de droge zomer was er voldoende watervoorraaddoch 0111 het noodige water op de filters te hebben, werd eenige malen 's nachts gepompt alleen voor de filters. De filters waren bij afwisseling in gebruik en werden de zandlagen, 11a verwijdering van de bovenste laag, op behoorlijke dikte gehouden. Voor ketelvoeding en condensatie is een tweede pijp- wel met de noodige leidingen gemaakt, zoodat elke ma chine van voldoend water voorzien kan worden, ook, als ze te gelijk moeten werken. Vóór dien tijd werd dit water uit de gewone verzamelput getrokken. Terrein. Met het ophoogen van het terrein wordt geleidelijk voortgegaan. ITet grasgewas komt ten bate der Gemeente. Bijlage L. 33 Drogenapstoren, Reservoir. De toren met reservoir en toebehooren verkeerde in goeden staat. De reparatie van het dak van den toren is nog niet verricht, doch zal zoodra mogelijk geschieden. Zoowel op het kantoor als aan het pompstation kwamen nu en dan storingen voor in den waterstands aanwijzer. In het laatst van 'tjaar blijkt de batterij o/h kan toor uitgewerkt, en zal door eene nieuwe vervangen moeten worden, wat de gewenschte verbetering zal geven. Buizennet, Brandkranen, Afsluiters enz. Voor aansluiting van de nieuwe woningen der Eve- kinksstichting a/d YVarnsveldschen weg werd van af den Buitensingel 156,40 M'. buisleiding wijd 4Etl gelegd, op het einde dezer leiding 1 brandkraan geplaatst, verder werden voor de aansluitingen 2 afsluiters 3" met de noodige 3" leidingen gemaakt en aan het einde van elk der 2 aansluitingen bij de z g. doode einden op het terrein der stichting een spuikraan t" in het riool gemaakt. Lekkages in het buizennet kwamen alleen voor in de Wambuisstraat, waar, door het leggen van een riool de waterbuis verzakt was, dit werd echter zonder stoornis in orde gemaakt. De leiding in de oude Gasthuissteeg op het terrein van het Gasthuis werd afgekapt.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1904 | | pagina 165