24 12 Sept. Benoeming van den heer Dr. J. van IJzeren tot leeraar in de oude talen aan het Gymnasium. Onderhandsche verhuring, van I October 190431 December 1907, aan den heer M. C. Sigal te Utrecht, van een gedeelte der Hooge Losplaats voor opslagplaats van grint en zand. Vaststelling der politie-verordening. Vaststelling van het i9te supp. kohier der Ink. belasting, dienst 1904, tot een be drag van 994,38V 3 October. Eervol ontslag aan Mej. H. Revelman als onderwijzeres aan school H. Toelating van den heer C. G. Lagervveij als lid van den Raad. Onderhandsche verhuring van een per ceel gemeentegrond, gelegen bij de Mare- chausse'e-kazerne, aan den wachtmeester A. Joossen, Onderhandsche verhuring van een stuk grond bij de nieuwe Gasfabriek voor opslagplaats, aan den aannemer dier fabriek A. Bogerd te 's Gravenhage. Intrekking van het Raadsbesluit d.d. 4 Maart 1901 en besluit 0111 voorloopig den toegang tot de veemarkt weder even als vóór dien tijd het geval was, open te stellen. Besluit, waarbij de Raad zich onbevoegd verklaart om te beschikken op een adres van de bewoners der nieuwe huizen van de David Evekinkstichting aan den YVarns- veldschen weg, houdende verzoek 0111 van gemeentewege aldaar voor verlichting te zorgen. 24 October. Goedkeuring der rekeningen over 1903 van het Gebr. Bakkers weeshuis, het David-Evekinksfonds, het Bornhof, de Sint Anthony Groote Broederschap, het Burger weeshuis, de Sint Anne Broederschap en het Oude en Nieuwe Gasthuis. Vaststelling verordeningen: i° regelende de verdeeling der werkzaamheden tusschen de verschillende Ambtenaren van den Burgerlijken Stand en 20 bepalende de uren, waarop het bureau van den Burger lijken Stand dagelijks voor het publiek zal geopend zijn. Afwijzend beschikt op het verzoek van verschillende pachters van gemeentegron den om vermindering van pacht. Afwijzend beschikt op adres van de afd. Zutphen van den Bond van Ncd. Ge meente werklieden, tot procentsgewijze loonsverhooging der gemeente werklieden. Besluit om het aanvankelijk loon der timmerlieden, metselaars en ververs bij publieke werken, te houden op 16 cent, doch dit na 5 jarigen diensttijd te bren gen op 17 cent. Bepaald, dat de rekening over 1904 der

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1904 | | pagina 14