Bijlage K. io De samenstelling der Commissie van Beheer heeft in den loop van het verslagjaar eene verandering on dergaan, doordat ons medelid, Mr. Th. Evekink, in de Commissie zitting hebbend vanwege het bestuur van „Zutphen Vooruit," de gemeente metterwoon heeft ver laten. In zijne plaats werd door het bestuur van „Zutphen Vooruit" benoemd de heer M. G. A. Wennips, die in de vergadering der commissie op 19 Maart 1904 werd geïnstalleerd. Een woord van dank zij hier ge bracht aan het afgetreden lid Mr. Th. Evekink, die gedurende den korten tijd, dat hij in de Commissie zitting had, zich een ijverig en belangstellend lid toonde, en ook na zijn vertrek van hier meermalen blijk gaf, dat hij het Museum een warm hart toedraagt. De rooster van aftreding, bedoeld bij art. 8 van de „Voorwaarden" is in onze vergadering van 4 Maart 1905, door ons vastgesteld als volgt: Lid benoemd door Burg. en Weth. C. Storm Buijsing. 1907. Leden benoemd door den Gemeenteraad. H. W. VAN DER Worp. 1905. Dr. K. O. MEINSMA. 1906. C. W. Staring. 1907. Leden benoemd door het bestuur van „Zut phen Vooruit." C. L. van Balen. 1905. D. J. Bosman. 1906. M. G. A. Wennips. !9°7* De conservator, de heer J. Gimberg, vervulde ook dit jaar zijne taak weder met ijver en nauwkeurigheid. De wijze waarop de concierge D. Croese zijne taak Bijlage IC. It opvat en vervult, gaf reden tot bijzondere tevreden heid. Tengevolge van den slechten staat der geldmiddelen, kon tot eene nieuwe uitgave van den catalogus nog niet worden overgegaan. Wij hopen, dat dit het vol gend jaar zal kunnen geschieden. De Commissie van Beheer, BUIJSING, Voorzitter. C. L. VAN BALEN, Secretaris.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1904 | | pagina 144